• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Yapı Dekorasyon

Adres :

Millet Cad. No: 34/a İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Öz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

umutyapidekorasyon37@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 470 96 34

Whatsapp 2:

0 (552) 650 37 37

Sultangazi’de hizmet veren, geniş hizmet çeşitliliği ile ünlenen firmamız Umut Yapı Dekorasyon birmilyonnokta.com un üyesidir. Son yıllarda dekorasyonun her konusu çok önem kazanmış ve bu alanda tasarım ürün çeşitliliği artmıştır. İstanbul ferforje ve metal dekorasyon sektöründe hizmet vermekte olan firmamızın sizlere verdiği hizmetler; cam balkon sistemleri, yangın merdiven sistemleri, çelik çatı, çelik konstrüksiyon olarak sayılabilir.

Özellikle son yıllarda cam balkon sistemleri çeşitliliği çok artmış, ferforjeye olan ilgili de büyümüştür. Evlerde, iş yerlerinde pek çok alanda ferforje ürünler kullanılmaktadır. Cam balkonlar renkli, açılma kapanma sistemleri farklılıklarıyla önümüze çıkmaktadır. Firmamız bu açıdan her isteğinize yanıt verebilecek ürün çeşitliliğine sahiptir. Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim en çok önem verdiğimiz konuların başında gelir. Zaman içinde müşteri kitlemiz artmıştır. Üretimde kullandığımız tüm malzemeler birinci kalitededir. Cam balkon üretimlerimiz sonrasında müşterilerimize teslimat ve montaj konularında da hizmetlerimiz devam etmektedir. Daha sonrasında da yaşanabilecek bir arıza, bakım gibi konularda müşterilerimize satış sonrası hizmetlerimiz mevcuttur.

Firmamız uzun yıllardır sektöre emek veren firmalardan biridir. Bu sayede sektörde öncü konuma ulaşmıştır. Firma olarak en iyisini yapana kadar çalışmalarımız azimle devam edecektir. Bizleri web sayfamızdan takip edebilir, telefon numaralarımızdan arayarak da bilgi alabilirsiniz. Sizlere uyguladığımız fiyatları piyasanın çok altında oldukça makul fiyatlardır. Bu anlamda da müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi görev edinen bir yapıda çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler