• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ünal Alçı Yapı Dekorasyon

Adres :

Samur Mah. Cemil Hacıvelioğlu Cad. No: 3/c-c Kumru / Ordu Ordu » Kumru

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ünal Ayarmak-hasan Hüseyin Ayarmak

E-Posta Adresi :

hasanayarmak@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 363 50 84

Whatsapp 2:

0 (532) 363 50 84

Whatsapp 3:

0 (542) 360 98 22

Ünal Alçı Yapı Dekorasyon olarak Ordu Fatsa’da hizmet veren firmamız geniş ürün seçenekleri ile her ihtiyaca çözüm sunuyor. Benzersiz tasarımları ve zevkli uygulamaları ile mekanlarını yeni baştan yaratmak ya da benzersiz mekanlara sahip olmak isteyenlere çözüm üretiyor. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesini her geçen gün daha fazla kişiye ulaştırma gayretiyle yolumuza devam ediyoruz. Kendimizi sürekli geliştirerek ülkemizin iç dekorasyon alanında en seçkin markalarından birisi olmaya çalışıyoruz.

Ordu iç dekorasyon alanında profesyonel uygulamalara imza atan ekibimiz %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ediyoruz. Talepleri ve ihtiyaçları kusursuz şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Hayallerinizdeki tasarımları gelişmiş altyapımız ve zevkli tasarımlarımızla hayata geçiriyoruz. Beklentilerin çok daha üzerinde sonuçlar üreterek ihtiyaçları karşılıyoruz.

Geniş hizmet yelpazemiz arasında iç dekorasyon, gergi tavan işleri, yapı dekorasyon, boya badana işleri, asma tavan uygulaması, alçı alçıpan işleri, duvar kağıdı uygulaması, epoksi zemin kaplama ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Firma olarak hem yeni yapılarınızda hem de tadilat tamirat yapılacak yapılarınızda hizmet veriyoruz. Anahtar teslim dekorasyon işleri hayata geçirerek mekanlarınızı istediğiniz tarzda kullanımınıza hazır hale getiriyoruz. Söz verdiğimiz işleri söz verdiğimiz zamanda sonlandırarak güvenli çözümler üretiyoruz. Eski yapılarınızı modern hale getiriyor, birinci sınıf malzemeleri birinci sınıf işçilikle birleştirerek yıllar boyu aynı kalitede ve görsellikte kullanımınıza sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR