• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Unicorn Preschool

Adres :

Mavi Plaj Sokak No: 12 Karakum Kıbrıs » Girne

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Şeker

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 888 99 92

Whatsapp 2:

0 (548) 880 99 90

Unicorn Preschool olarak uygun fiyat çizelgesinde çocuklarınızın hayatına dokunan önemli eğitimler vererek büyük bir katkı sunma peşinde olan birmilyonnokta.com üyeliği dahilinde bir ekibiz. Okul öncesi eğitim veren kreşimiz çocuklarınızın temel ihtiyaçlarına hitaben bir sistem içermektedir ve bunun uygulanabilmesi noktasında teknik yöntemler içerisinde bir yol çizmektedir. Bir çocuğun temel bilgileri kolay bir şekilde benimseyerek öğrenmesi her zaman emek isteyen bir iş olmuştur. Dolayısıyla bu gibi durumların öğretilmesi ilmek ilmek işlenen bir çalışma gerektirir.

Kıbrıs eğitim alanında gösterdiğimiz çaba çocuklarınızın hayatını hangi yönde ilerletmesinde de büyük etki gösteriyor. Çünkü bir çocuk kendini tanımaya başladığı anda kişiliğini de ona göre düzenlemeye başlıyor ister istemez. Bu oldukça hayati bir konu olarak ortaya çıkmış oluyor. Onun için eğitim vermesini istediğiniz kurumu oldukça iyi araştırmalısınız. Eğitim veren kişilerin yeterliliği konusunda oldukça emin olmalısınız. Sonuçta çocuklarınızı emanet ettiğiniz bir sistem işliyor.

Çocuklar her zaman büyüklerinden gördüğünü, öğrendiğini hayatına uygulamaya başlıyor. Bizlerin onlara örnek olması gerektiğini oldukça iyi biliyoruz. Bu gelişimin sağlıklı olması için bazen onların düşünce yapısına göre hareket etmemiz gerekebilir. Biz bu gibi konularda oldukça tecrübeli ve planlı ilerliyoruz. Bazı anlarda çözüme ulaşmak oldukça zor olabiliyor ancak oturan bir yapıda verilen eğitimin katkıları kuşku getirmez bir gerçek olarak göze çarpıyor. Bizimle hemen iletişime geçerek bilgi alabilir ve işlemlere başlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR