• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ünver Sağlık Kabini

Adres :

Yazır Mahallesi Türkerler Sokak No: 28 Vera Konutları Altı Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aleyna Ünver

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 889 60 20

Ünver Sağlık Kabini isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi değerli firmamız da birmilyonnokta.com kervanına katılmayı tercih etti. Sağlık alanında büyük hizmetler sunmuş olan değerli firmamız, çığır açmış yenilikleri ile yepyeni hizmetler sunmaya da devam ediyor. Sağlık sektöründe son derece büyük başarılara imzasını atmış olan firmamız, eşinin ehli ve azimli bir çalışan kadrosuna sahiptir. Konya elimizde sağlık sektöründe hizmet vermekte olan kaliteli ve güvenilir firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hareket ediyor ve her hizmetinde adeta kalitesini konuşturarak diğer firmalara fark atıyor. Bu sektörün en çok tercih edilen tek firması olarak firmamız zirveye doğru büyük adımlar ile sağlam bir şekilde ilerliyor.

Konya sağlık, evde hasta veya yaşlı bakımı, pansuman yapma, yara temizleme, tansiyon ve ateş ölçme, şeker ölçme, dikiş atma veya dikiş açma, iğne yapma, acil müdahale gibi birçok hizmet ile karşınızda. Kendi ferah ve büyük mekânında kaliteli bir hizmet sunmakta olan değerli firmamız, bu kaliteli hizmeti evinize kadar da getiriyor. Hastaneye gelecek durumda değilseniz veya evde yaşlı bakımı yapıyorsanız firmamız tam da aradığınız hizmeti sunuyor. Sağlığınız için evinize kadar geliyor ve şifayı sizlere sunuyoruz.

Sağlık alanında sunmuş olduğu değerli hizmetler ile firmamız oldukça rehavet görmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi değerli firmamıza ulaşmak için iletişim numaramız üzerinden bizleri aramanız yeterlidir. Ayrıca uygun fiyata evde hemşire hizmeti almak istiyorsanız da en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

selçuklu yazır alo sağlık kabini,selçuklu yazır acil sağlık kabini,selçuklu yazır evde sağlık hizmeti,selçuklu yazır özel sağlık kabini,selçuklu yazır serum takma hizmeti,selçuklu yazır kulak delme hizmeti,selçuklu yazır serum takma hizmeti,selçuklu yazır atom serum uygulaması,selçuklu yazır evde pansuman hizmeti,selçuklu yazır sonda takma hizmeti,selçuklu yazır yanık yarası tedavisi,yazır alo sağlık kabini,yazır acil sağlık kabini,yazır evde sağlık hizmeti,yazır özel sağlık kabini,yazır serum takma hizmeti,yazır kulak delme hizmeti,yazır serum takma hizmeti,yazır atom serum uygulaması,yazır evde pansuman hizmeti,yazır sonda takma hizmeti,yazır yanık yarası tedavisi,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR