• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Urfa Halil İbrahim Sofrası Cihanbeyli

Adres :

Atçeken Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 6/a Konya » Cihanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlyas Sağıcı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 214 07 06

Restaurant sektöründe Konya’da başarılı biçimde hizmet veren Urfa Halil İbrahim Sofrası Cihanbeyli birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Lezzetli yemek, günü keyifli hale getiren etmenlerden biridir. Yoğun iş temposu arasında kısa bir molanın veya sohbetin keyfini arttırmak isteyenler için restaurant seçimi önemlidir. Bu bağlamda ön plana lezzetli ve çeşitli yemekleri güvenli şekilde sunan restaurantlar çıkmaktadır.

Restaurantımız, tüm personelleriyle müşterilere eksiksiz hizmet sunmaya çalışır. Deneyimli ve alanının en iyisi olan ustalarımız maharetli elleriyle müşterilerimizin damak tadına uygun lezzetler hazırlamaktadırlar. Menümüzde yer alan lezzetler arasında lahmacun, pizza, tavuk şiş, sulu yemek çeşitleri, ızgara kebap, etli ekmek ve ciğer şiş bulunmaktadır. Ayrıca menümüzde yer alan yemekleri sipariş ederek keyifli bir öğün geçirebilirsiniz. Personellerimiz, en kısa süre içinde güvenli bir şekilde siparişlerinizi size ulaştırır. Bunun yanı sıra yemek hazırlığı öncesi ve sonrasında tüm alanlarda hijyeni öncelik haline getirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle müşterilerimize her konuda en iyi hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Konya restaurant sektöründe faaliyette bulunan firmamız, özenli çalışmasına azimle devam etmektedir. Restaurant işinin bir takım çalışması olduğu bilinciyle malzemelerin seçimi aşamasından yemeklerin servis edilmesine kadar tüm süreci koordineli bir şekilde yürütüyoruz. Müşterilerimize en lezzetli yemekleri güvenle sunmak için tüm personellerimizle birlikte çalışıyoruz. Müşterilerimizin beğenilerini ve memnuniyetlerini temel alarak kalitemizi korumaya ve kendimizi daha da geliştirmeye uğraşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR