• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uslu Mahir Yapı

Adres :

Kanarya Mahallesi Balıkçın Caddesi Gecekuşu Sokak No: 32/3 Daire 1 İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüsnü Uslu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

usluhusnu47@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 505 07 44

Küçükçekmece’de hizmet vermekte olan firmamız Uslu Mahir Yapı birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul iç dekorasyon firmaları arasında sözü geçen firmaları arasında yer alan firmamız başarılı çalışmalarına devam etmektedir. Firmamızın siz değerli müşterilerimiz için sunduğu hizmetleri; asma tavan, boya badana, fayans döşeme, bina içi aydınlatma, duvar kağıdı uygulaması ve mantolama işlemleri olarak sayabiliriz.

Firmamızda yapılan hizmetlerde müşterilerimiz model de beğenebilir, hayalini de gelip bizlere anlatabilir, beğendiği bir modelin fotoğrafını da getirebilir. Biz her şekilde tasarlar, çizer ve müşterilerimize sunarız. Firma çalışanlarımız gerekli eğitimleri başarı ile tamamlanmış, deneyim kazanmış ve sektöre emek vermiş kişilerdir. İhtiyaca ve beğeniye göre tasarım ürünler de firmamız tarafından üretilmektedir.

Üretim sonrasında taşıma ve teslimat tarafımızca yapılmaktadır. Satış sonrası hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimize her zaman yaşadığı sorunlarla ilgili destek sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunumu bizlerin en önem verdiği iki kriterdir. Bu iki kriterden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ürünlerimizi yaparken kullandığımız tüm malzemeler birinci kalitededir. Makinelerimiz son teknoloji ürünü makinelerdir.

Firmamız uzun yıllardır sektörde var olan bir firmadır. Faaliyetlerimize ilk başladığımız zamanlardan bugünlere gelene dek her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefledik; bu hedef doğrultusunda da ara vermeden emek vermeye devam ediyoruz. Müşterilerimiz son derece makul fiyatlarla hizmetlerimizi sunmaktayız. web sayfamızdan da bizleri arayarak da bilgi alabilir, firmamız ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler