• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ustalar Pen

Adres :

Atatürk Mahallesi Harbiye Caddesi Hürrem Sokak No: 5 Kat : A Kapaklı Tekirdağ Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Usta - Lütfullah Usta

E-Posta Adresi :

ustalarpvcplastikdograma@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 907 79 36

Whatsapp 2:

0 (543) 860 19 12

Whatsapp 3:

0 (541) 907 79 36

Whatsapp 4:

0 (543) 860 19 12

Tekirdağ iç dekorasyon sektöründe verdiğimiz hizmette müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ilgiyle ve sevgimizle çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız bu çalışmaları, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine en uygun ve kaliteli şekilde yapıyoruz böylece siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamış ve beğenisini kazanmış oluyoruz. Kalitemizden ödün vermeden yaptığımız bu çalışmalarımızla müşterilerimizin firmamıza olan güvenini sağlamış bulunmaktayız. Hem müşterilerimizin hem de firmamıza olan güven duygusunun ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Müşterilerimizin güvenini sarsmamak için her gün özenle ve titizlikle hizmet vermekteyiz.

Kapaklı cam balkon montajı, kapaklı PVC sineklik sistemleri, pencere sistemleri, plastik doğrama ve çelik kapı montajı gibi hizmetleri sizlere sunuyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalarda ve kullandığımız ürünlerde kaliteden vazgeçmiyoruz. Sizler için en doğru, en sağlam ve güvenilir malzemelerle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübelerle bilgilerimiz doğrultusunda müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özenle çalışıyoruz.

Yenilikçi kişiliğimiz sayesinde sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sektörde gerçekleşen yenilikleri takip ediyoruz. Varsa eksiklerimizi tamamlıyor, hem firmamızda hem de hizmetimizde değişimler yaparak geliştiriyoruz. En iyi çalışmaları, uyum içinde çalışan ekiplerle başaracağımızı bildiğimiz için iş disiplinine sahip ve takım ruhuyla hareket edebilecek ekip arkadaşlarına sahibiz. Bu güzel ekibimiz müşterilerimize karşı daima güler yüzlü, samimi ve dürüst kişilikleriyle hizmet vermektedir. Çalışkan ve azimli halimizle sektörde en iyi işleri kısa sürede gerçekleştirebiliyoruz. Kendi zamanımızın kıymetini bildiğimiz gibi müşterilerimizin de zamanının kıymetini biliyoruz ve zamandan tasarruf sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR