• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ustam Yapı Cam Balkon

Adres :

19 Mayıs Mah. 3104 Cad. No: 19 Samsun » Tekkeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Davut Gürdal

E-Posta Adresi :

davutgurdal61@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 434 64 60

Ustam Yapı Cam Balkon işletmemiz, kendi sektöründe oldukça modernize çalışmaları ile tanınmakta vebirmilyonnokta.com internet sitesi üyesi olarak ticari hayatına devam etmektedir. Oldukça zengin içerikli hizmet portföyüyle öne çıkan firmamız, Samsun Tekkeköy cam balkon yapı ve dekorasyon işleri sektöründe oldukça başarılı çalışmalarıyla tanınmaktadır. Söz konusu Ustam Yapı Cam Balkon markamız; çeşitli sürgülü cam balkon modelleri, gergi tavan modelleri, küpeşte korkuluk modelleri ve envaiçeşit PVC cam balkon modelleri gibi çeşitli teknik hizmetleriyle de öne çıkmaktadır.

Profesyonel düzeyde cam balkon yapı ve dekorasyon hizmetleri ile kendi alanında profesyonel hizmet seçeneklerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan işletmemiz, alanında örnek marka imajıyla da öne çıkmaktadır. Söz konusu sektör içerisinde önder marka imajı ve zengin içerikli hizmet portföyüyle de tanınmakta olan Ustam Yapı Cam Balkon firmamız, pek çok farklı hizmeti de işletme bünyesinde ihtiva etmektedir.

Cam balkon ve genel yapı işleri sektöründe profesyonel çalışmaları ve alanında yüksek deneyim sahibi teknik ekip kadrosu ile öne çıkmakta olan firmamız, kendi sektöründe de en çok tercih edilen işletmeler arasında en üst sıralarda yer almaktadır. Gün içerisinde; GSM telefon numaramız, marka web sitemiz veya Samsun ili Tekkeköy ilçe şubemiz aracılığıyla bizlere erişim sağlayabilir ve bu şekilde söz konusu cam balkon yapı işleri sektöründeki envaiçeşit hizmetlerimiz hakkında anında fikir edinebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR