• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uyar Harita Mühendislik

Adres :

Akarca Mah. Namık Kemal Cad. No: 53/2-2 Uyar İş Merkezi Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taha Yasin Uyar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 977 08 88

Hizmet sektöründe harita mühendislik işlemlerinizin çözüm noktası olan Uyar Harita Mühendislik firması birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Günümüzün en değerli yatırımı olarak görülen arsa ve emlak sektörü, her geçen gün oldukça yoğunlaşan bir taleple müşterilerinin ilgisini çekmektedir. Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan arsa ve inşaat alanı, kat mülkiyeti kanunları, zemin planı, imar durumu gibi birçok bölüme ayrılmaktadır. Tüm bu işlerin kolaylaşması adına sizlere yardımcı olan firmamız Uyar Harita Mühendislik Ofisi, uzman ekipleri ve deneyimli mühendisleri ile sizlere en doğru hizmetleri veriyor.

Muğla hizmet sektöründe eşsiz deneyimlere sahip Uyar Harita Mühendislik Ofisi olarak, gerekli zemin etüdünü gerçekleştirerek, yoldan ihdas, veraset işlemleri, vaziyet, ifraz, birleştirme, yola terk, yapı aplikasyonu krokisi, numarataj, enerji kimliği belgesi, tabu takibi ve işyeri işlem tutanağı gibi hizmetleriniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Sizlere en iyi hizmetleri piyasanın en uygun fiyatlarına sunan harita mühendislik ofisimiz, hali hazır harita hazırlama, kat mülkiyeti hizmeti, cins değişikliği işlemleri, imar planı uygulaması ve zemin tespit tutanağı gibi Fethiye ilçesinde özel hizmetler vermektedir.

Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız, karşılıklı güven ilişkisi esası ile sizleri %100 müşteri memnuniyetiyle buluşturmaktadır. Aklınıza takılan imar ve arsa konularıyla ilgili tüm soruları sizler için cevaplayan ofisimiz, ifrat ve tevhid alanındaki tüm işlemlerinizi, deneyimli mühendisleri ile yerine getiriyor. Yapı denetimleri, imar barışı ve arsa ölçümü gibi tüm işlemleriniz için sizde Uyar Mühendislik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR