• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uysal Mangal Kömürü

Adres :

Fatih Mah. Paşa Cad. No: 10 Çanakkale » Ayvacık

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlkay Uysal - Berkay Uysal

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 891 72 83

Whatsapp 2:

0 (538) 374 25 60

Hepimizin bildiği üzere Türk mutfağının olmazsa olmazı olan mangal, kültürümüzde yer edinen bir yemek pişirme yöntemidir. Özellikle et ve sebze ürünlerinin mangaldaki o eşsiz lezzetini toplum olarak benimsemiş durumdayız. Bu güzel zevki tadabilmek için öncelikle mangalın kömürünün kaliteli ve uzun ömürlü olması gerekir. Ayrıca içeriğindeki maddeler bakımıyla her türlü zehirlenme ve sağlık sorunlarından son derece uzak olmalıdır.

Mangalı mangal yapan ve diğer pişirme türlerinden ayıran kömürün közü ile pişirme yönteminin istenilen düzeyde olabilmesi için en önemli şart kullanılan kömürün mangala uygun olmasıdır. Bir fosil yakıt olan kömürden elde edilen ısı enerjisi ile bizler mangalda pişirmeyi gerçekleştiririz. Uysal Mangal Kömürü olarak bizler siz değerli müşterilerimize bu hizmeti en iyi şekilde sunmaktayız. Çanakkale enerji sektöründe adından sıkça bahsettirmiş bir işletmeyiz.

Kömürlerimizin, hammaddesinde aşamasından sizlerin mangalına gelene kadar gelişen bütün süreci bizzat firma olarak yürütmekteyiz. Bu sayede kaliteyi her daim en üst düzeyde tutmayı başarıyoruz ve her türlü olumsuzluğun önüne geçmiş oluyoruz. Ürünlerimizde sağlığa zararlı herhangi bir madde kullanmadan tamamen doğal yollarda üretimimizi sağlıyoruz. Kolay tutuşabilen ve uzun süre yanabilen kömürlerimiz sayesinde hem fiyattan hem de enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz. Firma olarak her daim sizlerin memnuniyeti ve sağlığı bizler için ön plandadır. Profesyonel ve kaliteli işin en iyisini yapmak için tüm personelimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR