• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzgör Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Adres :

Firüzköy Mah. İnönü Cad. No: 40/2 İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Şahin

E-Posta Adresi :

uzgorsigorta@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 237 58 00

Uzgör Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. İstanbul sigorta finans sektöründe müşterilerine hizmet veren ve aynı zamanda ülkemizin en seçkin işletmelerini tekbir yerde toplayan birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden biridir. Gittikçe belirsizleşen günümüz yaşam şartlarında karşılaştığımız riskler gittikçe daha da artmaktadır. Bizim ve sevdiklerimizin hayatlarını tehdit eden kazalar en çok dikkat çeken riskler olsa da ev ve iş yerlerimizi tehdit eden yangın, deprem, aşırı yağmur ve kar yağışı ve daha birçok afet biz farkında olmasak da hayatlarımızı ve yıllarca çalışıp kazandığımız, aldığımız her şeyi tehdit etmektedir.

Uzgör Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. bu noktada çeşitli afetler ve kazalar sonucu ortaya çıkabilecek kayıp ve masrafların hızlı bir biçimde tazmin edilebilmesi amacıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Yapılan sigorta paketi göre hastanelerde daha rahat odaların temin edilebilmesi, masrafların daha yüksek bölümünün tazmin edilmesi gibi uygulamalara gidilebilmektedir. Ev ve iş yerlerinde yaşanabilecek olaylarda ise bina veya daire ile eşyaların tazmini sağlanmaktadır.

Müşterilerine emeklilik günlerini daha rahat geçirmeleri için devletin sunduğunun yanında farklı özel emeklilik paketleri de sunan Uzgör Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. müşterilerinin bu günlerini maddi kaygılardan uzakta geçirmesini amaçlamaktadır.

İstanbul Avcılar’da bulunan merkezinden bütün Türkiye’ye hizmet veren işletme, sadece ülkemizde değil, tüm dünyada faaliyet gösteren en büyük sigorta şirketlerinin temsilcisi olarak müşterilerine gerek sigortalar konusunda gerekse emeklilik paketleri konusunda olsun geniş bir seçenek listesi sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler