• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzman Doktor Oğuz Bak

Adres :

Yalı Mah. Kadir Sok. No: 14 Helis More Residence Kat 24 Daire 226 ( E5 ( D100 ) Topselvi Yalı Mah. Yan Yol ) İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuz Bak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

İstanbul'da nöroloji alanında uzman bir şekilde hizmet vermekte olan Uzman Doktor Oğuz Bak isimli firmamızın da birmilyonnokta.com üyesi olduğunu biliyor muydunuz? Sağlık sektörünün usta ismi ve yıldızı Oğuz Bak işini son derece titiz ve hassas yapmaktadır. Hepimizin birçok rahatsızlığı nörolojik sebeplerden kaynaklıdır. Bu neden nöroloji bizim için büyük bir yere sahiptir. Günümüzde birçok hastalığın tedavisi bulunamazken, birçoğunun da bulunmuştur. Bu tedavilerin yüzde sekseni gibi önemli bir kısmı nörolojik tedaviler veya uygulamalardır.

İstanbul sağlık, sayısız insanı birçok rahatsızlığından kurtarmış ve sapasağlam bir şekilde evine göndermiştir. Firmamız kök hücre tedavisi, Parkinson tedavisi, epilepsi hastalığı tedavisi, migren ağrısı tedavisi, ozon tedavisi, baş ağrısı ve diz ağrısı tedavisi, kabızlık tedavisi ve benzeri daha birçok hizmet sunmaktadır. Eşsiz tedavilerini en iyi şekilde aldığı eğitimler ve edindiği tecrübeler ışığında uygulayan doktorumuz, son derece atılgan, bilgili, çevik, genç, çözen ve çözüme kavuşturan, çözüm odaklı çalışan bir doktordur.

Bulunduğu seviye ile yetinmeyen ve gittikçe ilerlemeyi, büyümeyi hedefleyen firmamız, işinde son derece profesyoneldir. Hiçbir hizmetinde amatörlüğe yer vermeyen firmamız, ürünleri, makina teçhizatları ve mekânı ile hastalarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Bize bir gelen hasta şifayı buldu ve gitti. Adeta şifa dağıtan uzman doktorumuz ve ekibi son derece başarılı ilerlemekte ve mucizeler yaratmaktadır.

Firmamız yedi yirmi dört randevu sistemi ile hizmet vermektedir. Randevu alarak firmamıza gelebilir ve doktorumuz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Son derece hızlı dönen doktorunuz hem sizi çok bekletmeyecek hem de çözüm odaklı yaklaşarak sorunlarınızı bir çözüme vardıracaktır. Yaşamı en kaliteli şekilde ve güzel yaşamak hepimizin hakkı. Bu hakkın farkında olalım ve daha sağlıklı bir yaşam için düzenli olarak sağlık kontrollerimizi yaptıralım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR