• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzman Klinik Psikolog

Adres :

Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Caddesi Muratdağı Plaza Kat : 3 No : 24 Tokat » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uzman Psikolog Selahattin Alper Sönmez

E-Posta Adresi :

sonmezalper60@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 350 45 21

Hayatımızın çeşitli alanlarında psikolojik ve manevi açıdan zorluklar yaşayabiliriz. Bu durum hem iş hayatından kaynaklanabilir, hem de farklı nedenler bu tarz sorunlara neden olabilir. Bu tarz durumlarla karşı karşıya kaldığımızda her zaman uzman bir kişiden yardım almak, süreci daha rahat atlatmamıza yardımcı olur. Biz Uzman Klinik Psikolog ailesi olarak, her çeşitten psikolojik destek danışmanlığı hizmetleri veriyoruz.

Tokat psikolojik danışmanlık sektöründe, yaptığımız işe verdiğimiz sonsuz değer ve saygı ile öne çıkmaya devam ediyoruz. Alanında uzman ve eğitimli çalışma arkadaşlarımız her çeşitten psikolojik destek sunmaktadır. İşimizi, büyük bir hasta-danışan mahremiyeti üzerine kurduğumuz çalışma disiplinimiz ile sürdürmekteyiz. Mahremiyet konusu son derece hassas bir konu olduğundan dolayı, bu konudan hiçbir zaman taviz vermemekteyiz.

İşletmemiz, şirket politikası haline getirmiş olduğu “her soruna akılcı ve doğru çözümler üretme” mottosu ile, her alanda psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Yetişkin danışmanlık hizmetinden, aile danışmanlığına, ergen psikolojisi danışmanlığından çocuk danışmanlığına kadar pek çok farklı alanda ihtiyaç duyduğunuz danışmanlık hizmetlerini sürdürmekteyiz.

Uzman Klinik Psikolog ailesi olarak en değer verdiğimiz konu, bizden aldığınız danışmanlık hizmetlerinden memnuniyet duymanızdır. Bu memnuniyeti sağlamak adına her konuda hassasiyet göstererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her danışanımıza aynı hassasiyetle yaklaşıyoruz. Tüm sorunlarınıza akılcı ve kalıcı çözümler üretmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizler de danışmanlık hizmetlerini eğitimli ve nitelikli kişilerden almak istiyorsanız, işletmemizle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR