• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzman Klinik Psikolog Arda Polat

Adres :

- İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arda Polat

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 349 69 74

İstanbul danışmanlık sektöründe hizmet sunan, alanında uzman, hasta mahremiyetine önem veren, hastalarına gereken ilgi ve alakayı gösteren Uzman Klinik Psikolog Arda Polat firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. İnsanın bedeni gibi ruhu da tedaviye ihtiyacı vardır. Bazen bedende aradığımız hastalıklarının asıl kaynağının ruhta oluşan derin rahatsızlıklardan kaynaklandığını görmekteyiz.

Bedenin iyileştirilmesi gibi ruhunda iyileştirilmesi için bilim gereken bütün araştırmaları yapmaya devam etmektedir. Biz danışmanlık merkezi olarak siz değerli hastalarımıza gereken tedaviyi, kişiye özel tedavi imkânlarıyla sunuyoruz. Tedaviye ihtiyaç duyan çocuk veya yetişkin her yaş grubuyla alanında uzman psikoloğumuz ilgilenmektedir. Çocuk terapisi, bireysel tedavi, dikkat eksikliği, panik atak tedavisi, öfke kontrolü, çift terapisi gibi birçok terapi ile sıkıntılarınızdan kurtulma imkânı sunuyoruz.

Birey olarak her zaman sıkıntılarımızın üstesinden gelemeyebiliriz. Bu bir eksiklik değildir, sadece desteğe ihtiyaç duymaktır. İnsan toplumsal bir varlık olduğu için her an başka birinin desteğine ihtiyaç duyabilir. Biz de uzman psikologlar olarak siz değerli vatandaşlarımızın, başa çıkmadığı sıkıntılarını aşmada yardımcı oluyoruz.

Kliniğimize sadece hasta olarak değil, kendinize vakit ayırıp sohbet edebileceğiniz bir birey olarak da gelebilirsiniz. Bu bazen tüm sıkıntıları dağıtan küçük bir iç dökme de olabiliyor. Her zaman insan kalabalığı, ruhun yalnızlığına cevap olmayabiliyor. Bizler, sorularınıza ve sorunlarınıza sizinle birlikte cevap bulmak için, yalnız hisseden ruhunuzun aslında yalnız olmadığını göstermek için buradayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR