• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzman Klinik Psikolog Gülşah Erkal

Adres :

- Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Psikolog Gülşah Erkal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gulsaherkal87@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 484 84 04

Yaşamı keşfetme ve anlamlandırma özgürlüğüne sahip her çocuk, karşısına çıkan her engelle mücadele etme gücüne sahip olur. Bu onların yetişkinliğine bırakabileceğimiz en güzel mirastır. Pedagoji, çocuğu daha uslu söz dinleyen bireyler haline getirmek için uğraşmaz. Çocuğun ifade edemediği duyguları açığa çıkarmasına yardımcı olmaya ve gelişimini olumsuz etkileyen davranışlarını sağlıklı hale getirmeyi hedefler. Bizlerde yaşamış olduğumuz bu tip sorunları uzman kişilerle çözmeliyiz. Bu konuda bizlere sadece bu konuda profesyonel olarak yardımcı olacak kişiler müdahale etmeli.

Bizler klinik olarak her konudaki psikolojik vakaları tespit etmekte ve gerekli tedaviyi uygulamaktayız. İnsan sağlığında en önemli olgu insanın kendi psikolojisidir. Mutlu geçen bir çocukluk ilerde mutlu bir birey olmanın en büyük adımdır. Bazılarımız bu adımı tek başına atamayabilir. Bizler bu adımda sizlerin en büyük destekçisi olarak yanında olmayı görev bilmekteyiz.

Muğla danışmanlık alanında sizlere çok kaliteli ve sağlıklı hizmetler vermekteyiz. Eğitimli ve donanımlı kadromuz büyük küçük herkesin psikoloji anlamında danışmanlığını yapaktadır. En az vücudumuzda meydana gelen hastalıkların tedavisi gibi bizlerde oluşan psikolojik sorunlarında tedaviye ihtiyacı vardır. Hatta vücudumuzda meydana gelen hastalıların çoğunluğu psikolojik sebeplerden kaynaklanmaktadır. Bu bilinçle bizlere gelerek keyifli seanslar yaparak daha güzel bir hayat yaşayabilirsiniz. Düşünce, duygu ve davranışlarımız çocuklarımızı büyük oranda etkilemektedir. Bu zamanda kurmuş olduğumuz iletişim şeklimiz çocuklukta oluşan şemalarımızın tetikleyicisidir. Sizleri her zaman büyük bir mutlulukla kliniğimize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR