• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzmanlar Cam Balkon

Adres :

Fırat Bulvarı Karayıl Sitesi B Blok Altı No: 3 Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Ertekin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

uzmanlarcambalkondbk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 299 74 74

Diyarbakır Kayapınar’da faaliyet gösteren Uzmanlar Cam Balkon firmamız birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisidir. Yaşam alanlarında herkesin beklentisi kalite, güvenlik, estetik ve fonksiyonelliktir. Bunun için herkes tarzına ve bütçesine uygun uygulamalar tercih eder. Çeşitli materyallerle mekanlara bin bir türlü uygulama yapılır. Özellikle de cam insanlık tarihinde keşfedildiği günden bu yana yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmuştur ve günümüz teknolojisiyle birlikte olağanüstü sonuçlar sunmaktadır.

Diyarbakır cam dekorasyon sektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler yılların bilgi, birikim ve deneyimini her geçen gün daha da üzerine koyarak müşterilerimizle buluşturuyoruz. Önceliği daima müşteri memnuniyetine ve sadakatine veriyor, beklentileri her seferinde daha iyisiyle karşılıyoruz. Bölgemizin en çok tercih edilen cam dekorasyon firmalarından birisi olarak evlerinizi, işyerlerinizi, fabrikalarınızı, ofislerinizi ve diğer bütün yaşam alanlarınızı camın bin bir haliyle buluşturuyoruz.

Firma olarak hizmetlerimizi sadece cam ve türevleri ile sınırlandırmıyoruz. Alüminyum doğrama konusunda da sınırsız seçenek sunuyor, balkonlarınız, merdivenleriniz, çatılarınız başta olmak üzere alüminyum doğramanın kullanılabileceği her noktada projeler geliştiriyoruz.

En ileri teknoloji makinalarla donattığımız işletmemizde her türlü talebi karşılamak adına azami çaba sarf ediyoruz. Gerek cam balkon gerekse alüminyum doğramada en modern sistemleri yaşam alanlarınızla buluşturuyoruz. Katlanır cam balkon sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, PVC sineklik sistemleri, alüminyum korkuluk sistemleri ve çok daha fazlasını mekanlarınıza uyarlıyor, kısa sürede bütçe dostu sonuçlara imza atıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR