• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzunn Garagee

Adres :

Şekerpınar Mah. Fethiye Cad. Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Kudu

E-Posta Adresi :

uzunn.garagee41@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 521 29 41

Birmilyonnokta.com üyesi olan Uzunn Garagee, Kocaeli oto aksesuar ve modifiye sektöründe hizmet vermektedir. Oto aksesuar ve modifiye alanında hizmet veren firmalar her zaman doğru çalışmalarla hizmet vermeyebilir. Araç sahiplerinin doğru firmayla iletişime geçmesi, güvenilir çalışmalardan faydalanması önemlidir. Gebze üzerinde bulunan firmamız ise bu doğrultuda kaliteli ve güvenilir çalışmalarla hizmet vermektedir.

Oto aksesuar ve modifiye alanında gerçekleştirilen tüm çalışmalar geniş kapsamlıdır. Araçlar için birçok farklı işlem uygulanmaktadır. Geniş kapsamlı çalışmalar arasında her araç sahibinin isteği ve ihtiyacı farklıdır. Bizler de müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını değerlendirerek bu doğrultuda hizmet vermekteyiz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine her zaman çözüm sunmak adına kendimizi güncel tutuyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyor, bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştiriyoruz. Araçlar için ışıklandırma çalışmaları yapıyoruz. Araç içi ve dışı ışıklandırması, araç görüntü ve ses sistemleri üzerine verdiğimiz hizmet doğrultusunda müşteri memnuniyetini koruyoruz.

Direksiyon kılıfı satışı ve uygulaması, koltuk kılıfı satışı ve uygulaması yapıyoruz. Far değişimi ve direksiyon değişimi yapıyoruz. Garantili ve kaliteli hizmetlerimiz aynı zamanda uygun fiyata müşteriye sunuluyor. Sizler de ihtiyacınız olan ya da istediğiniz işlemler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizler, sektörün önde gelen ismi olarak bilgi ve birikim sahibi ekibimizle her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR