• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vaka Elektrik

Adres :

Cennetayağı Mah 799.sok No: 1/a Edremit Balıkesir Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Aktaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

vakaelektrik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 785 58 54

Whatsapp 2:

0 (535) 619 22 69

Vaka Elektrik olarak Balıkesir Edremit’te hizmetlerine devam eden işletmemiz, yenilikçi çözümleri, güvenilir hizmetleri ve güler yüzlü personelleriyle öne çıkmaktadır. Balıkesir elektrik elektronik sektöründe yüzlerce uygulamayı hayata geçirmiş olan işletmemiz en yakın elektrikçiniz olarak her daim hizmetinizdedir.

Uzman ve profesyonel kadromuz fabrika bakım ve onarım, led panel, elektrik panoları kurulumu, elektrik malzemeleri satışı, akıllı ev sistemleri, led aydınlatma sistemleri, led panel satışı, trafo kurulumu gibi elektrikle alakalı hemen her konuda yardımcı olabilmektedir. Firmamız sektördeki gelişmeleri dünya genelinde takip etmekte, en yeni sistemlerin bölgemizde ilk tatbik edici olarak dikkat çekmektedir. Uzman kadrosuyla yaşam alanlarının her noktasını yeniliklerle donatan işletmemiz müşterilerinin en üst seviyede elektrik sistemleriyle tanıştırmaktadır.

Dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmeti kendisine temel ilke kabul eden işletmemiz, kurulduğu günden bu yanan bölgenin en saygın firması olmayı başarmış, yıllara dayanan bilgi ve tecrübesiyle bina, fabrika, eğitim kurumları, oteller başta olmak üzere pek çok zorlu projeye imza atmış, ortaya koyduğu sonuçlarla taktir kazanmıştır.

Donanımlı uzman kadrosuyla sektörel tecrübesini teknolojiyi yakından takip etme duyarlılığıyla birleştiren firmamız sektördeki ihtiyaçları doğru analiz ederek, doğru malzemelerle çözüm üreterek, hızlı sonuçlar elde ederek başarı grafiğini sürdürmekte, müşterilerinin beğenisini kazanarak gelişimine devam etmektedir.

Gerek bireysel gerekse kurumsal ihtiyaçlara en doğru çözümleri üretebilecek yetkinliğe sahip olan firmamız ihtiyaçlarınıza en doğru çözüm ortağınızdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR