• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Valens Güzellik Merkezi

Adres :

Ece Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No: 5/a Afyonkarahisar » Sandıklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Kaya

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 196 03 03

Afyonkarahisar Sandıklı’da birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Valesn Güzellik Merkezi salonumuz şıklığın, zarafetin ve bakımlılığın değişmez adresidir. Kişisel bakım ve güzellik alanında her gün yenilikler olmakta, kadınların daha güzel ve bakımlı hale gelmesi adına sayısız çalışma yapılmaktadır. Bir taraftan yeni uygulamalar diğer taraftan da yeni ekipmanlarla hayallerinizdeki görünüme kavuşmak çok daha kolay olmaktadır.

Afyonkarahisar güzellik merkezi sektörünün liderlerinden birisi olarak bizler her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit ediyor, sizleri dinliyor, anlıyor ve kusursuz biçimde sonuçlara imza atmak adına gayret gösteriyoruz. Her kadının daha güzel görünmeyi hak ettiğine inanıyor, sizleri hayallerinize kavuşturmak adına bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Her biri alanında deneyim sahibi, kendini sürekli geliştiren, özverili, güler yüzlü, yetenekli kişisel bakım uzmanlarımızla sektördeki en yeni trendlere hayat veriyoruz. Dünya standartlarında kişisel bakım uygulamaları yapabilmek adına en iyi markalarla çalışıyor, markaların en son geliştirmiş oldukları ekipmanları uygulamalarımızda kullanıyoruz. Aynı zamanda en iyi markaları işletmemize dahil ederek sadece güzel ve bakımlı değil, aynı zamanda sağlıklı görünmenize yardımcı oluyoruz.

Güzellik ve kişisel bakım uzmanlarımızla birlikte iğneli epilasyon, ipek kirpik, kalıcı makyaj, sir ağda, lazer epilasyon, kırışıklık giderme işlemleri, kalıcı oje gibi uygulamaları yapıyoruz. Ayrıca G5 masaj uygulaması, bölgesel zayıflama ve çok daha fazlasını en kaliteli ve en uygun fiyatlı şekilde hayata geçiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR