• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Varlı Mimarlık Mağaza Tasarımı

Adres :

Güngören /istanbul İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Varlı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ayhan_varli81@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 664 69 51

Whatsapp 2:

0 (532) 664 69 51

Hepimizin de bilmiş olduğu gibi iç dekorasyon çalışmaları, herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bir işin mimari ürün olarak kabul edilmesi için altın oran adı verilen matematiksel işlemin uygulanması zorunludur. Bu da demek oluyor ki bu sektörde çalışmak herkesin harcı değildir, gerek aldığı eğitim gerekse tecrübeleriyle ün salan kişilerin etkisi, sektörün canlanmasında mühimdir. İstanbul iç dekorasyon sektörü olarak, sizlere bu profesyonelliğin ve tecrübenin garantisini veriyoruz. Alanında uzman ekibimizle bu yolda kararlı adımlarla ilerliyoruz. Uzun süredir yaptığımız bu işle ilgili hiç sorun yaşamamış olmamız da verdiğimiz garantinin teminatıdır.

Dünyanın en eski mesleklerinden olan mimarlık sınır tanımaz, her koşulda ve her ortamda sizlere hizmet verebilmek için sınırlarımızı zorladığımız doğrudur. Mekân ve ortam ayırt etmeksizin, dokunuşlarımızla canlandırdığımız dünyanızda önemli bir yer edindiğimizin farkındayız ve bu farkındalık işimizde ki başarının kaynağı. Çizimlerimizi hayata geçiren mimarlarımız, bulunduğumuz ülkede çalışan en deneyimli insanlardan oluşuyor. Gerek kullandıkları malzeme, gerekse takip ettikleri teknolojik gelişmelerle sınır tanımıyorlar. Teknolojiyi yakından takip etmelerinin en büyük avantajı ise hem zamandan tasarruf hem de güvenilir neticelerle sonuçlanan çalışmalar.

Mimarlarımızın farklı tasarımlarını hayata geçiren mühendislerimiz, yaptıkları işlerle ses duyuruyorlar. Eğer sizler de tecrübeli, profesyonel, güvenilir bir ekiple çalışmak istiyorsanız çok düşünmenize gerek yok. Bizi arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve iş üzerinde ilerleyeceğimiz yolu öğrenebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR