• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Varol Elektrik Enerji Dağıtım

Adres :

Hadımköy Mah. Ziya Meriç Cad. No: 13/a Hadımköy İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Varol - Muhammet Varol

E-Posta Adresi :

varolelektrikenerji@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 272 03 35

Whatsapp 2:

0 (537) 305 18 79

Varol Elektrik Enerji Dağıtım firması olarak İstanbul'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İstanbul jeneratör alanında hizmet veren firmamız Varol Elektrik Enerji Dağıtım olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler günümüzde olmazsa olmaz olan elektrik üzerinedir. Günümüzde her sektörden firmanın kesin olarak ihtiyaç duyduğu elektrik hizmetleri konusunda en büyük ölçülerde elektrik kullanan sektörlerde dahil olmak üzeri her alana hizmet vermekteyiz.

Firmamızın sunduğu ilk hizmeti güvenlik kamera sistemi üzerinedir. Güvenlik amacı ile kullanılan kameraların satışını ve kurulumunu yapan firmamız gerekli olan tüm açılara kamera yerleştirerek tim alanların kontrolünü sizlere vermekteyiz. Bir diğer hizmetimiz ise trafo bakımı ve periyodik kontrolüdür. Büyük elektrik akımı olan alanlarda önemli rol oynayan trafo bakımı düzenli olarak yaptırılması gereken bir mekanizmadır. Bakım yaptırılmayan çok tehlikeli bir hal almakta ve büyük patlamalara sebep olabilmektedir. Maliyeti de çok yüksek olan bu sistemlerin periyodik bakım ile uzun süreler boyunca kullanımı da mümkündür.

Firmamızın bir diğer hizmeti ise ağır sanayi ve taş ocağı tesis kurulumudur. Bu iki alan için çok önemli bir rol oynayan elektrik hizmetini sunmaktayız. Tüm alana uygun şekilde elektrik tesisatı kuran firmamız tüm elektrik ihtiyacınızı güvenli bir şekilde gidermektedir. Firmamız bir hizmeti ise 7/24 arıza tamir hizmetidir. Firmamız saat farkı olmaksızın bu hizmetini sunarak elektriğe sürekli olarak ihtiyacı olan firmalar için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR