• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Varol Tel Örgü Ve Çit

Adres :

Demirciler Mah. Ulualan Mevki Antalya » Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Varol

E-Posta Adresi :

varolcittel@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 375 84 91

Whatsapp 2:

0 (542) 451 34 12

Antalya metal sektöründe faaliyet göstermek amacı ile yola çıkan firmamız; sektöre adımını attığı günden bugüne kadar üstlendiği projelerde nitelikli işleri ile birçok başarılı projeye imza atmıştır. Firma olarak metal sektöründeki faaliyet alanlarımız çit ve tel örgü sistemleri imalatı, korkuluk sistemleri imalatı, dikenli tel sistemleri imalatı ve halı saha çit sistemleri imalatı vb. gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesini kapsamaktadır. Bu hizmet yelpazesinde kullandığımız birinci sınıf malzeme, kaliteli işçilik ve ileri teknoloji ekipmanlar ile yıllardır sektörde sahip olduğumuz liderliğimizi geleceğe taşımak öncelikli hedefimizdir.

Firma olarak dinamik yapımız alanında tecrübeli ve yenilikçi kadromuz ile sektörde önemli bir yer edindik. Gerek kamu gerek özel kuruluşlara verdiğimiz kaliteli hizmetlerimiz ile sektörün lider firmalarından birisi olduk. Bugün geldiğimiz noktada müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun, zevklerine hitap eden pratik, estetik ve işlevsel tasarımlar uygulamakta ve sektöre yön vermekteyiz.

Adil yaklaşım, güvenilirlik, etik ticaret anlayışı ve kaliteli hizmet firmamızın öz değerleridir. Bu öz değerlerimiz ekseninde üstendiğimiz projelerimizde önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Firma olarak gelişime ve yeniliğe açık bir yapıya sahibiz. Bu yapımız ile tel çit sektöründe ilk günkü gibi çalışma azmimiz ve heyecanımız ile hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Firmamızın gelecekteki vizyonu bünyemizde çalışan nitelikli insan gücünü daha da arttırmaktır. Böylelikle hem iş istihdamına hem de ülke ekonomisine katkı sağlamak öncelikli hedefimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR