• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vatan Kargo Biga Şubesi

Adres :

Sakarya Mah. Bahçe Sok. No : 6-a Çanakkale » Biga

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semih Akkuzu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

semihakkuzu_9@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 244 62 17

Firmamız, nakliyat ve lojistik alanında Çanakkale’de hizmet veren bir firma olup birmilyonnokta.com üyesidir. Biz, Çanakkale nakliyat ve lojistik faaliyetinde hızımız ve müşteri hizmetimizin kalitesiyle fark yaratan bir firma olmayı amaçlıyor, sizlere bu doğrultuda hizmet veriyoruz. Vatan Kargo’nun Biga’da yer alan şubesi olarak Çanakkale Biga’da sizlerin her türlü eşyasını en hızlı ve en güvenilir şekilde size getiriyor, nakliyat ve lojistik denilince şehirde öne çıkan bir firma olmayı planlıyoruz.

Kargo işlemi gerçekleştirilirken pek çok unsur önem taşıyor. Öncelikle teslim ettiğiniz veya gelmesini beklediğiniz her türlü eşyanızın sizlere en güvenli şekilde ulaşması gerekiyor. Biz farklı birçok eşyanın korumasını eşyaya özel bir şekilde gerçekleştiriyor, böylece her türlü eşyanızın güvenle taşınmasına hizmet ediyoruz.

Kargo alanında önem tutan diğer bir konunun da hız olduğunun farkındayız. Teslimatları sizlere en kısa sürede getirerek bu alanda öne çıkan bir firma olmayı hedefliyoruz. Güvenli bir taşıma sağlarken, beklediğiniz kargonun firmamıza ulaştıktan sonra en kısa sürede adresinizde olacağının güvencesini veriyoruz. Bu alanda da müşterilerimizle doğrudan temas halinde olabilmek adına iletişim kanallarımızı daima açık tutuyor, bizlere rahatlıkla ulaşarak her türlü şikayet, öneri veya probleminizi dile getirmenizi bekliyoruz. Güvenilir ve hızlı bir taşıma için Çanakkale’de bizleri tercih edebilirsiniz, uygun fiyatlı kargo şirketi aradığınız zaman da karşınıza çıkan ilk adres biz olacağız. Kargolarınız bizimle beraber güvende.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR