• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vatan Kargo Düziçi Şubesi

Adres :

Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. No: 57/a Osmaniye » Düziçi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Çelik - Ali Murat Çelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

duzicivatan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 535 68 37

Whatsapp 2:

0 (507) 369 17 11

Whatsapp 3:

0 (506) 141 46 97

Osmaniye nakliyat lojistik sektöründe hizmet vermek olan Vatan Kargo Düziçi Şubesi birmilyonnokta.com sitesinin on binlerce başarılı kullanıcısından biri. Nakliye ve lojistik sektörünün ülkemizdeki önemi her geçen gün artıyor. Her geçen gün büyüyen elektronik ticaretin bütün yükünün lojistik şirketleri tarafından çekilmesinin yanında, şirketler arasındaki hammadde ve yarı mamul trafiğinin çok önemli bir bölümü de nakliyat ve lojistik sektörü tarafından gerçekleştiriliyor.

Düziçi Şubesi birçok kargo işletmesinin yaptığı hataları en aza indirmek ve müşteri memnuniyetini kesin kılmak adına faaliyet göstermeye başlamıştır. Gerek bakımları muntazaman resmi servislerde gerçekleşen araç filosu ile, gerekse sürekli hizmet içi eğitimlerle farklı geliştirilen eğitimli personeli ile sektöre yeni bir soluk getiren işletme, kaliteyi yeni bir seviyeye taşımıştır.

Günümüzde kargo şirketleri ile ilgili en büyük şikayetler paketlerin zarar görmesi, adrese gelinmemesi ve şişirilen fiyatlar olarak öne çıkmaktadır. Düziçi şubesi bütün bu şikayetlerin önüne geçmek adına sürekli eğitimlerin yanında, araçlarını da özellikle paketlerin zarar görmeyecekleri şekilde depolanabilmesi için dekore etmiştir. Bu sayede taşınmalar sırasında paketler zarar görmemekte ve müşteri memnuniyeti arttırılmış olmaktadır.

Kargo sektöründe önemli bir diğer nokta ise fiyatlandırmadır. Sürekli artan maliyetler sebebiyle hizmet kalitesinden ödün vermeden faaliyetleri sürdürmek, sektörde birçok işletmenin zorlandığı konulardan biri olarak dikkat çekmektedir. Personel eğitimine verilen önemle hem yakıt hem bakım onarım masraflarından tasarruf etmeyi başaran Düziçi şubesi, hizmet kalitesini arttırarak müşterilerine daha uygun fiyatlar sunmayı başarmıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR