• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vatan Kargo Menderes Şubesi

Adres :

Servi Mah. Mithatpaşa Cad. Barbaros Sok. No: 9 Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Öztürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mehmet864343@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 961 31 17

Nakliyat lojistik sektöründe faaliyet gösteren Vatan Kargo birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız sizlere verdiği yurtiçi ve yurtdışı kargo hizmetleriyle müracaat edebileceğiniz güvenilir bir adres olarak faaliyet göstermektedir. İlimizde kargo hizmetlerinde önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Sizlerin emanetlerinizi alan emin eller olarak hizmet vermekteyiz. Rekabet ettiğimiz alanda verdiğimiz hizmet kalitesiyle her geçen gün daha geniş kitlelere hizmetlerimizi ulaştırmaya devam etmekteyiz. Ticari kaygıdan uzak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla sizlerin hizmetindeyiz.

Kütahya nakliyat lojistik hizmetlerinde sizlerin talep ve beklentilerine cevap veren güvenilir bir adres olarak hizmetinizdeyiz. Teslim ettiğiniz kargoları hiçbir hasar veya tahribe uğramadan en güvenli şekilde adreslerine ulaştırmaktayız. En kısa sürede kargolarınızı verdiğiniz adreslere ulaştırmaktayız. Hızlı ve güvenli taşıma hizmetlerinde sizlere en iyi hizmetleri sunarak öncü firmalar arasında yer almaktayız. Kargonuzu teslim aldıktan itibaren adreslere teslim edene kadar her aşamayı takip edebileceğiniz bir şekilde bir iletişi ağını müşterilerimizle kurmaktayız.

Firma olarak kurulduğumuz ilk günden beri profesyonel hizmetlerimizle müşteri kitlemizi genişletmeyi başardık. Her geçen gün daha da geniş bir kitleye hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Ticari kazancın ötesinde bir hizmet anlayışıyla bizlere ulaşmanız için aradaki bütün engelleri ortadan kaldırmaktayız. Sizlere kargo hizmetlerimizi bütçenize hitap eden en makul fiyatlarla ulaştırmaktayız. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabileceğiniz ideal bir adres olarak sizlerin huzurundayız. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden istifade etmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR