• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vatan Karoser

Adres :

İkitelli Osb Sanayi Sitesi Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi 2.blok No: 58/60 İkitelli Başakşehir İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Akkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

vatankaroserr@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 981 70 95

Whatsapp 2:

0 (532) 264 98 73

Vatan Karoser ailesi olarak İstanbul otomotiv sektöründe hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz sektörde birçok rakip firma bulunabilir. Fakat bu firmalar arasında hangi firmaların güvenilir ve kaliteli işler yaptığı önemlidir. Biz, yılların bilgi ve birikimiyle değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde alanında uzman ekibimizle hareket ediyor, çalışmalarımızı profesyonellikle müşterilerimize sunuyoruz. Kaliteli, güvenilir ve garantili çalışmalarımızı uygun fiyatlarla müşterilerimize sunduğumuz için müşteri memnuniyetini korumayı başarıyoruz.

Otomobil, otobüs gibi taşıtlarınızın dış kısmı için parça temini yapmak biraz zor. Aracınıza uyumlu parçayı güvenle temin etmeniz için iyi bir aracıya ihtiyaç duyarsınız. Biz, sizlere bu hizmeti eksiksiz olarak sunuyoruz. Aracınız için ihtiyaç duyduğunuz parçaya kısa sürede ulaşmanız, parçanın kaliteli olması ve uygun fiyatlarla sizlere sunulması için özenle, dikkatle çalışıyoruz. Yıllardır bu sektörde olduğumuz için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Çünkü biz, sektördeki yerimizin sarsılmaması adına çalışmalarımızı hatasız olarak tamamlamaya özen gösteriyoruz.

Ekibimizin işini severek ve özenle yapması sayesinde her gün daha iyi çalışmalarla müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz. Müşteri haklarını göz önünde bulundurarak çalışmalar düzenlediğimiz için değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sarsacak çalışmalara yer vermiyoruz. Sizler de ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst, işini özenle yapan ekibimizle birlikte tüm bilgi ve birikimlerimizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR