• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vatan Oto Yıkama Kuaför Servisi

Adres :

Maltepe Mah. Edirne Çırpıcı Yolu No : 7 İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihan Bodur

E-Posta Adresi :

cihanbodur2727@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 384 91 20

İstanbul otomotiv sektöründe oto yıkama merkezi olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız; profesyonel bir şekilde araçlarınıza iç ve dış temizlik hizmeti vermektedir. Firmamızda araçlarınızın temizliği ve korunması için son teknoloji ekipmanlar ve oto temizliği için özel olarak formüle edilmiş temizlik malzemeleri kullanmaktayız. Dolayısıyla araçlarınızın motor yıkama işlemleri başta olmak üzere pasta cila uygulaması, seramik kaplama uygulaması, far parlatma işlemleri firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetlerden bazılarıdır.

Güvenilirlik, dürüstlük, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı firmamızın temel değerleridir. Bu değerlerimiz ekseninde araçlarınızın iç aksamında tavanından paspasına; hava kanallarından döşemelerine kadar her ayrıntısını detaylı bir şekilde temizlemekteyiz. Araçlarınızın kumaş aksamı kumaş koruyucu ürünler ile temizlenirken; deri ve plastik ve bakalit kısımları ise bu maddelerin özelliklerine göre formüle edilmiş ürünler kullanılarak temizlenir. Böylelikle araçlarınızın plastik ve bakalit malzemeleri güneş ışınlarının olumsuz etkilerine karşı koruma kazanır. Renk atmaları, çatlama veya soyulma olmaz.

Araçlarınızın dış yüzeylerinde ise sıvı bazlı ürünler kullanmaktayız. Bu ürünler sayesinde aracınızın boyası böcek ve kuş pisliklerine karşı direnç kazanır. Jant ve lastiklerde kullandığımız ürünler birinci sınıf malzemedir. Lastiklerin korunmasını sağlar ve çatlama süreçlerini uzatır.

Aracınız gerçekten sizin için değerli ise biz her zaman yanı başınızdayız. Gerçek bir iç ve dış temizlik ve gerçek bir koruma uygulaması için araç temizleme merkezimize araçlarınızı güven içinde bırakabilirsiniz. Sektörde yıllardır sahip olduğumuz deneyim ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten guru duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR