• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vespa Sigorta

Adres :

Zafer Mah. Çalışlar Sok. No: 1 Kat: 1 Yenibosna İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Büşra Akbaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@vespasigorta.com

Whatsapp 1:

0 (544) 489 05 89

Sigorta finans sektöründe hizmet veren Vespa Sigorta birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız yıllardır sigortacılık sektöründe güvenin ve güvencenin adresi olarak sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunmaktadır. Yılların deneyimine sahip uzman bir ekiple sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri sizlere kesintisiz hizmetler sunmaktayız. Risklere karşı güvence oluşturan sigorta sisteminde sektörün öncü firmaları arasında yer almaktayız. Güvenle müracaat edebileceğiniz emin eller olarak sizlerin hizmetindeyiz.

İstanbul sigorta ve finans sektöründe faaliyet göstererek önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Ticari kaygıdan uzak sizlere daha huzurlu ve güvenli bir yaşam fırsatı sunmak adına hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Firma olarak; ferdi kaza sigortası, deprem sigortası, konut sigortası, sağlık sigortası, yangın sigortası, yol yardım sigortası ve daha pek çok alanda sizlere sigorta hizmetleri sunmaktayız. Rekabet ettiğimiz alanda sizlere rakiplerimizden farklı ve ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız.

Firma olarak mesai gözetmeksizin 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Müracaat edebileceğiniz güvenilir bir sigorta firması olarak müşteri memnuniyetini ilke edinerek ilk günden beri hizmet vermekteyiz. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesiyle verdiğimiz hizmet kalitesini tescillemekteyiz. Bize ulaşmanız ve hizmetlerimizden istifade edebilmeniz için makul fiyatlar sunmaktayız. Güvenilir hizmetleri uygun fiyatlarla bulabileceğiniz bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Kaliteli hizmet sunmak adına sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi bir anlayışla sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Sizlerin rağbeti ile emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler