• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vesta Life Epilasyon ve Güzellik Ankara

Adres :

Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No: 26/5 Kızılay Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

vestalifeankara@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 390 04 68

Vesta Life Epilasyon Ve Güzellik Ankara olarak Ankara’da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Ankara güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Vesta Life Epilasyon Ve Güzellik Ankara olarak hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler birçok insan tarafından talep olan güzellik işlemleri üzerinedir. Geniş bir hizmet alanına sahip olan firmamız farklı türde hizmetleri sizlere sunmaktayız. Güzellik kelimesi kendini istediğinin gibi görmek olduğu için güzellik merkezimiz isteğiniz dışında hiçbir işlemi uygulamamakta ve isteklerinize göre hareket etmekteyiz.

Merkezimizin ilk hizmeti lazer epilasyon uygulamasıdır. Lazer epilasyon vücudunuzda istemediğiniz çeşitli tüyleri kalıcı olarak yok ederek hayatınızdan çıkarmaktayız. Kalıcı bir hizmet sunan bu işlemimiz insan sağlığını etkilemeyen güvenli bir hizmettir. Bir diğer hizmetimiz ise cilt bakımıdır. Bu alanda farklı türde hizmetleri olan firmamızın ihtiyacınıza uygun olanı tercih etmeniz için böyle bir tercihte bulunmuştur.

Hizmetimizden biriside manikür ve pedikürdür. El ve ayak bakım hizmeti de olarak bilinen bu hizmetimiz sizlerin el ve ayaklarına bakım uygulayarak güzel bir görüntü ile birlikte sağlıklı olmasını sağlamaktayız. Hizmetlerimizden birisi de bölgesel incelmedir. Bölgesel incelme hizmetimiz belirli bir bölgede biriken yağ ve kiloların özel cihazlarımız ile birlikte yok edilmesi işlemidir. Bu işlemimiz hemen sonuç vermekte ve gözle gözükür bir incelme sunmaktadır. Daha birçok farklı türde hizmeti sizlere sunan firmamız hizmetlerinden daha fazla bilgi almak istiyorsanız online olarak da hizmet veren müşteri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR