• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vetcure Veteriner Kliniği

Adres :

Altınkum Mahallesi Anadolu Caddesi No: 77/a Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zafer Özay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 207 23 00

Vetcure Veteriner Kliniği (Çankaya Acil Veteriner Hekim) ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin evcil hayvan dostlarının sağlığını korumasına daha fazla yardımcı olabilmek için artık birmilyonnokta.com adresi üzerinden de hizmetlerimizi sunmaktayız. Hizmetlerimizi Konyaaltı’ndaki merkezimizden sağlamaya devam etmekteyiz.

Sağlıklı bir yaşam tüm canlıların hakkıdır. Beslediğimiz hayvanlarımızın hayati tehlike içeren sağlığını tehdit eden birçok hastalığa yakalandığı zamanlar oluyor. Bu gibi durumlarda acil bir şekilde mesleğinde uzman yeterli deneyime sahip bir veterinerden tedavi hizmeti almak yapılabilecek en doğru davranıştır. Evcil hayvan dostlarımızın sağlığını önemsiyoruz. Bunun için veteriner hekimlik mesleğindeki en son araştırmaları yakından takip etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve beğenisi odaklı bir hizmet sağlamaktayız. Bu anlamda hayvan dostlarımızı tedavi ederken son teknoloji cihazlar kullanıyor, onların tedavisi sürecinde stres altında yaşamalarının önüne geçiyoruz.

Antalya evcil hayvan sektöründe müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en iyi şekilde karşılayarak, sektörümüzde kendisini kanıtlamış bir firma olarak tanınma şerefine nail olduk. Sizlerin tavsiyeleri sayesinde müşteri kitlemiz gün geçtikçe artmaktadır.

Veteriner cerrahi müdahale işlemleri, evcil hayvan aşılama ve kısırlaştırma hizmetlerinin yanı sıra pet pansiyon, pet kuaför gibi hizmetler de sunmaktayız. Kliniğimizin en temel çalışma prensibi hijyen kurallarına uygun temiz bir ortamda tedavi hizmeti vermektir. Uzmanlarımız, yeterli eğitimi almış veteriner hekimlerdir.

Sizler modern ve konforlu bekleme salonumuzda beklerken, veteriner hekimlerimiz evcil hayvanlarınızın hastalıklarının tanısını belirlemekte ve tedavisini yapmaktadır. Kaliteli bir hizmeti dürüst ve ahlaklı bir çalışma felsefesiyle müşterilerimize sunmaktayız. İrtibat numaralarımızdan bizleri arayarak randevu alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR