• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Veterinerya Veteriner Kliniği

Adres :

Hüseyin Okan Merzeci Bulvarı Hürrriyet Mahallesi Klas Apartmanı No: 448 /b Yenişehir/mersin Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Ersin Aydoğdu

E-Posta Adresi :

info@veterinerya.com

Whatsapp 1:

0 (533) 696 64 77

Whatsapp 2:

0 (533) 696 64 77

Veterinarya Veteriner Kliniği, Mersin Yenişehir şubesi ile siz hayvan severlerin en uğrak mekanlarından birisi olmaya devam ediyor. Mersin’de hizmet veren firmamız, evcil hayvan hizmeti konusunda sektöründe lider isim olmanın haklı gururunu yaşıyor. Alanında uzman ve tecrübeli veteriner ve evcil hayvan bakım uzmanı kadrosuyla sizlere daha iyi hizmet verebilmenin yollarını arıyoruz.

Uzman veterinerimiz ve güler yüzlü klinik kadromuzla evcil hayvanlarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz Veterinerya Veteriner Kliniğimizde; köpek ve kedi benzeri evcil hayvanlarınızı muayene ediyor, rutin kontrollerini yapıyor ve aşı takvimlerini özenle takip ediyoruz. Sterilize edilmiş kliniğimiz ve stabil şartlardaki muayene odalarımızla sizlere ve evcil hayvanlarınıza sağlıklı bir ortam sağlıyoruz. Çeşitli sağlık sertifikalarına sahip firmamız, veterinerlik ve evcil hayvan bakım uzmanlığı konusunda ehliyet sahibi, tecrübeli ve uzman isimlerle çalışıyor.

Evcil hayvanlarınıza, kibar ve nazik davranmaya özen gösteriyor ve onların can güvenliğini garanti ediyoruz. Hastalık, yaralanma, alerji gibi acil durumlarda da bize başvurabilirsiniz. Kliniğimize uğradığınız da sizlerle hemen ilgilenilmekte ve evcil hayvanlarınız profesyonel bir şekilde muayene edilmektedir. Onları kendi evlerinde hissettirmeye özen göstererek, hayvan sevgisiyle yaklaşmakta ve müdahale ve incelemelerimizi kitabına uygun ve yetkin bir şekilde halletmekteyiz. Temel düsturumuz ve gayemiz; hayvan sağlığının önemini vurgulamak ve toplumumuza hayvanları sevdirecek düşünceler aşılamaktır. Veterinerya Veteriner Kliniği, Özel Mersin Yenişehir Evcil Hayvan Bakım Merkezi ile hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR