• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vetlounge Veteriner Kliniği

Adres :

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Doğa Parkı Caddesi E Blok No: 13-15eg İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Uğur Koday - Veteriner Hekim Ezgin Taşdöndüren

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

vetloungeveteriner@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 402 87 84

Vetlounge veteriner kliniği, İstanbul evcil hayvan sektöründe hizmet sunan birmilyon.com ailesinin üyesidir. Hayvanlar doğada yer alan mucizelerdir. Hem hayata renk ve anlam katan hem de varlıkları ile dünyayı güzelleştiren eşsiz varlıklardır. Aynı zamanda da çok iyi dostlardır. Çıkardıkları seslerden yüz ifadelerine kadar bizler ile çeşitli yollarda iletişim kurarlar. Bizlerde hayvanlara duyduğumuz derin sevgi ile onlar için çalışmaktayız. Alanında uzman veteriner hekimlerimiz ile sağlıklı ve rahat yaşayabilmeleri için hem sizlere hem de onlara yardımcı olmaktayız.

Kedi, köpek ya da beslediğiniz evcil hayvanınızın da mamasına çok dikkat etmelisiniz. Bu neden ile doğru mama tercihi çok önemlidir. Bu konuda emin değilseniz mama siparişini kliniğimize verebilirsiniz. Bir yaralanma, düşme ya da başka bir sorun yaşanması halinde acil veteriner kliniğimize hemen getirebilirsiniz. Sorunu anlayarak en kısa süre içerisinde tedavi etmeye başlamaktayız. Zaman zaman hayvanlara da cerrahi müdahaleler yapılabilmektedir. Unutulmamalıdır ki onlarda canlıdır. Hastalanmaları, kendilerini iyi hissetmemeleri ve rahatsızlıklarına cerrahi olarak müdahale yapılması da oldukça doğaldır.

Dental muayene hizmetimiz, aşılama işlemleri, pet kuaför hizmetlerimiz ile de günlü hayatta rahat ve özgür olarak yaşayabilmeleri için onları çok yakından takip etmekteyiz. Kısırlaştırma işlemi içinde bizim ile iletişime geçerek süreci birlikte planlayabiliriz.

Evcil hayvanınızın düzenli yapılması gereken kontrollerinden acil durum müdahalesine kadar her zaman bizi arayabilirsiniz. Sahipleri ile bu özel canlılar arasında güçlü bir bağ vardır. Bu bağı korumak ve onların en güzel şekilde yaşayabilmeleri için çalışmaktayız ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR