• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vezir Catering

Adres :

Aktepe Mah. 143 Sok. 7 A İzmir » Gaziemir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tahsin Mamay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 202 19 36

Catering, yiyecek tedarik eden anlamına gelmektedir. Günümüzde toplu yemek üretimi ve toplu yemek hizmeti sunan firmalar için kullanılmaktadır. İnsanların bilinçlendiği ve rekabet ortamının arttığı ülkemizde toplu yemek sektörünün önemi bir kat daha artmıştır. Şirket ve insan sayısındaki artış, dışarda yeme alışkanlığı, işverenin çalışanlarının yemek ücretini karşılıyor olması catering sektörünün sorumluluklarını da arttırmıştır.

Günümüzde okullara, iş yerlerine, hastanelere toplu yemek hizmeti gereklidir. Yemeğim hem kaliteli hem de ucuz olsun diyenler tercihini toplu yemeklerden yana kullanmaktadır. Çünkü toplu yemekler pratik ve bir o kadar da cep dostudur. Okulların, işyerlerinin ve hastanelerin yanı sıra nişan, düğün, doğum günü, davetler ve çeşitli organizasyonlarda pratik olmasından ötürü toplu yemekler tercih edilmektedir. Toplu yemekler zamanı, hijyeni, kaliteyi, sağlığı ve uygun fiyatı içinde barındırmaktadır.

Ürünlerimiz ve hizmetimizle İzmir catering sektöründe örnek gösterilen müşterilerimizin taleplerine göre hareket eden, insana ve çevreye saygılı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmayız. Hedefimiz ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken kaliteli ve sağlıklı hizmet sağlamaktır. Firmamız alanında uzman ve tecrübeli, dinamik, eğitimli, işini seven ekibimizle; müşterilerimizin isteklerini göz önünde tutarak çalışmaktadır. Vezir Catering olarak üstlendiğimiz hizmetin başlangıcından sürecin sonuna kadar her aşamasında sektörün standartlarına uygun hizmet vermekteyiz. Firmamız hazırladığı yemekleri kalori, protein, karbonhidrat ve enerji değerlerini hesaplayarak sizlere ulaştırmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR