• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vi Tasarım

Adres :

Karasamsun Mah. 862 Sokak Akasya Sitesi No : 1 Samsun » İlkadım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan İmamoğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 516 20 61

Firmamız; Samsun alışveriş sektöründe işyeri, ev ve kafelerin dekorasyonu için mobilya ürünlerini pazarlama ve satışını yapmaktadır. Firmamız mobilya sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekle birlikte yenilikçi fikirlerle sizlere özel sunumlar ortaya koymaktadır. Sıradan olmayan kendimize özgü ve kişiye özel tasarımlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çaba sarf ediyoruz. Sektörde mobilya dendiğinde, kaliteli hizmet anlayışı ve güven duyulan bir kuruluş olmanın gururunu yaşamakta ve siz değerli müşterilerimizi mutlu etmeyi amaçlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları gün geçtikçe farklılaşmakta ve modern tasarımlar talep etmektesiniz. Vi Tasarım olarak bu ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak teknolojiyi sizler için güncellemekteyiz.

Firma olarak satışını yaptığımız tüm ürünlerin malzemeleri en kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiz mobilyaların birer parçalarıdır. Bu sağlam ve kaliteli malzemeler birleştirildiğinde karşınıza birbirinden farklı ve orijinal mobilyalar ortaya çıkacaktır. Temel ilkelerimiz; sevgi, saygı, güven ve dürüstlüktür. Müşteri memnuniyetini temel esas alan firmamız, müşteri odaklı hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra üretimden satışa, sunumdan tasarımcısına kadar bütün kadromuz, alanında uzman ve gelişime, yeniliğe açık fikirlere sahip kişilerdir. Müşterilerimizin mobilya ihtiyacını en doğru ve güvenilir bilgilerle sizlere sunarak, teslimat sonuna kadar sizlere destek vermektedirler.

Firma olarak ilk hedefimiz kendimize has tasarımları, tanınma durumunu arttırarak müşteri kitlemizi genişletmektir. Restoranlarda, evlerinizde ve işyerlerinizde adımızı taşıyan orijinal mobilyaları görmek bizleri mutlu edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR