• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Villa Yaman Ayder

Adres :

Yukarı Ambarlık Ayder Rize » Çamlıhemşin

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülay Güneşmaçça

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ademmacca@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 628 49 83

İşletmemiz; Rize turizm sektöründe faaliyet göstermek amacı ile siz değerli misafirlerimize kapılarını açmıştır. İşletme olarak amacımız siz değerli müşterilerimizin sevdikleri ile birlikte sakin, sessiz, huzurlu ve mutlu zamanlar geçirebileceği nezih ve ferah bir ortam sunmaktır. Bu amaç ekseninde tasarlanmış işletmemizde bir taraftan doğanın temiz havasını içinize çekerek bedeninizi ve ruhunuzu yenilenirken diğer taraftan gözleriniz nadide güzellikteki Ayder yaylasının yeşili ile huzur bulacaktır. Kısacası işletmemizde doğanın huzurunu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

İşletmemize ait villalar geleneksel yapıda olup; taş ve ahşap dokusu ve benzersiz mimarisi ile Ayder yaylasının eşsiz manzarasında yer almaktadır. Villalarımız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği her türlü ihtiyaç ve gereksinime cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Dolayısıyla her türlü konfora ve lükse sahiptir. Her villanın kendine ait balkonu bulunmaktadır. Villalar birbirinden bağımsız şekilde konumlanmaktadır. Kapınızı açtığınızda çam ağaçlarının ve kuş seslerinin içerisinde vadinin benzersiz manzarası ile karşılaşacaksınız. Vadiye bakan villalarımızın konforunda kendinizi dinlenmiş ve huzura kavuşmuş bir şekilde hissedeceksiniz.

İşletme olarak hedefimiz; siz değerli misafirlerimize Ayder yaylasının büyülü coğrafyasında zihinsel ve bedensel yorgunluğunuzu unutturarak eşsiz bir tatil imkânı sunmaktır. Bunun için siz değerli müşterilerimize sıradanlığın dışında modern çağın tüm ihtiyaçlarına cevap veren villalarımızda huzurlu bir tatil vaat ediyoruz. Yayla turlarının da dâhil olduğu pek çok etkinliğe katılarak dopdolu bir zaman geçirmek için siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR