• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Viola Çiçek

Adres :

Balmumcu Mahallesi Morbasan Sokak Orhan Palas Apartmanı B Blok No: 4/a Kat-z ( Vetplus Veteriner Kliniği Karşısı ) İstanbul » Beşiktaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melis Koyunbakan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hello.violacicek@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 917 88 05

Firmamız İstanbul/ Beşiktaş’ ta çiçek ve hediye sektöründe kendini kanıtlamış olmasının yanı sıra kaliteli hizmet sunma konusunda oldukça başarılıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz ile gün geçtikçe daha da geniş kitlelere ulaşmaktadır. Beşiktaş’ ta bulunduğumuz konum itibari ile herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir yerdeyiz. Müşterilerimiz için hazırladığımız özel buketler, canlı çiçekler ile vitrinlerimizi renklendirdik.

Çiçek siparişlerinizi kendi atölyemizde, en taze çiçekleri sizler için seçerek hazırlıyoruz. Geniş servis ağımız ile kendi ellerimizle elden teslimat yapıyoruz. Kalite anlayışımız çerçevesinde oluşturduğumuz atölyelerimizde birçok çeşit çiçekler mevcuttur. Müşterilerimiz için sürekli farklı tasarımlar yaparak kendimizi yeniliyor, aynı çiçek tasarımlarından sıkılanlar için şık ve modern ürünler ile karşınıza çıkıyoruz. Bünyemizde birbirinden özel ve farklı yüzlerce ürün arasında müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerin seçiminde ve tamamlanmasında müşterilerimizi dinliyoruz. Onların görüşleri le birlikte müşterimizin ruhunu yansıtacak buketler hazırlıyoruz.

Deneyimli ve uzman kadromuz sektördeki tüm gelişmeleri detaylı bir şekilde takip ederek, kendini sürekli yenilemektedir. Sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermek için her türlü çiçek çeşitlerimiz ile sizlerleyiz.

Beşiktaş’ ta çiçek dendiğinde ilk akla gelen ve zengin ürün yelpazesi ile piyasadaki kaliteli duruşuyla, gelişmenin sürekliliğine inanan bakış açısıyla, ürün ve hizmet sunan sektörde öncü ve güvenilir marka kimliği kazanmıştır. Eğer ki çiçek siparişi verecekseniz Viola Çiçekçiliği arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR