• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vip Auto Boya

Adres :

1 Eylül Sanayi Sitesi 9. Sokak No: 26 Uşak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali İhsan Gür

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 945 09 09

Sektöründeki başarılarıyla kendisinden bahsettiren Vip Auto Boya isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesidir. Araçlarınız kazaya karıştığında veya hasar aldığında sizlere en kısa sürede ulaşıyor ve aracınızın mümkün olan en kısa sürede bakımını yaparak sizlere teslim edilmesi noktasında çözüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Bununla birlikte mesleğinde yıllardır edinmiş olduğu birikimlerle uzmanlaşmış olan profesyonel ekibimiz, uluslararası standarttaki cihazlarla donatılmış araçlarımızla sizlere güvenli ve ekonomik bir oto çekici hizmeti sunmaktayız. İstediğiniz vakitte işletmemize irtibat numaralarımızdan ulaşarak bizleri istediğiniz konuma çağırabilirsiniz. 7 / 24 oto çekici hizmeti sunmaktayız. Firmamız, far temizleme ve parlatma, pasta cila, oto fırın boya uygulaması, mini yama boya tamiri gibi birçok farklı hizmeti de sağlamaktadır.

Adana yol yardım sektörünün tanınmış firmalarından olan firmamız, bugünlerine siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre geliştirdiği kaliteli hizmetleri sayesinde gelmiştir. Kullandığımız boyalarımız, dünyaca ünlü markaların ürünleridir.

Sizlerden gelen taleplere getirdiğimiz çözümler sayesinde oluşan tavsiyelerinizle müşteri kitlemiz sürekli artmaktadır. Memnuniyetinizi bildiren geri dönüşleriniz bizleri yaptığımız işe daha çok motive etmektedir. Çalışma ahlakımızla ve güler yüzlü profesyonel ekibimizle müşterilerimizin beğenilerini en yüksek oranda tutmaya çaba gösteriyoruz.

Vizyonumuz, çağın gelişmelerini takip ederek daima ilerleyerek sektördeki faaliyetlerimizin artmasını sağlamak ve lider markalar arasında en üst sıralarda yer almaktır. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları hizmetlere kaliteli ve ekonomik fiyatlarla ulaşacağına firmamız olarak garanti ediyoruz. Bizlere irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR