• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vip Car Oto Kurtarma

Adres :

- Adıyaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Çelik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 647 73 78

Çekici yol yardım sektöründe çalışmakta olan Vip Car Oto Kurtarma isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Yolda kalan araçlarınız için telefon numaramızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Firmamız Adıyaman yol yardım ihtiyaçlarınız için en kısa sürede size ulaşır. Aracınız olmadık zamanlarda arızalanabilir, ıssız bir yerde yolda kalabilirsiniz. Yardım edebilecek kimseyi bulamayabilir, çaresiz kalabilirsiniz. Bu noktada firmamız en kısa sürede size ulaşır ve sizi güvenle teslim noktasına ulaştırır.

Kimi zaman kötü yol şartları, kimi zaman sert geçen bir kış gününde kapanan yollar sebebiyle araçlar yolda kalabiliyor. Aynı zamanda araçlarınızda beklenmedik bir teknik sorunla karşılaşabilir, yola devam edemeyebilirsiniz. Bu gibi içinde bulunmak istemeyeceğiniz durumlarda firmamıza 7/24 ulaşabilir, yol yardım teminatı verebilirsiniz. Çekici araçlarımız en kısa sürede bulunduğunuz noktaya ulaşır, sizleri olduğunuz zor durumdan kurtarmak için özenle çalışır.

Telefon numaramızdan bize ulaşıp fiyatlarımızı öğrenebilir, Adıyaman merkezde bulunan çekici araçlarımızdan hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Firma olarak müşterilerimize en profesyonel hizmeti sağlamakla mükellefiz. Bu sebeple idealimiz her zaman bu yolda gerekli yatırımları yaparak işimize ve siz değerli müşterilerimize kesintisiz olarak en kaliteli hizmeti sunmaktır. Müşteri memnuniyetini bir firmanın en önemli çalışma prensibi olarak görüyor, işimize gerekli özeni fazlasıyla gösteriyoruz. Sizlere sadece müşteri gözüyle bakmıyor, size değer veriyor ve sizleri düşünüyoruz. Bu nedenle sizleri çok iyi anlıyor, uygun fiyatlarımızla fazla masraftan kaçınmanız adına gerekli özeni gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR