• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vip Gold Güzellik Salonu

Adres :

Cumhuriyet Caddesi 5 Yol Mevkii Valilik Karşısı Kat 1 İpekyolu Van » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güven Kartal

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 219 70 85

Whatsapp 2:

0 (532) 159 77 30

Sizlere her zaman modern hizmetler sunan işletmemiz Vip Gold Güzellik Salonu birmilyonnokta.com üyelerinden yalnızca biridir. Güzellik sektöründe yeniliklerin ve gelişmelerin takibini gerçekleştirmek son derecede önemlidir. Sektördeki arz talep ilişkilerini en doğru şekilde yönlendiren firmamız Van güzellik merkezi sektöründe adını oldukça geniş kesimlere duyurmayı başarmıştır.

Vip Gold Güzellik Salonu ailesi olarak, günümüzde popülerliğini koruyan onlarca farklı işlemi profesyonel bir bakış açısı ile sunmaktadır. Bu uygulamalar arasında başta saç ekimi olmak üzere günümüzde rağbet gören pek çok işlem yer almaktadır. Cilt bakım uygulamaları, altın oran kaş alımı, saç bakımı, kalıcı makyaj gibi işlemler firmamızın sunmakta olduğu hizmetlerden bazılarıdır.

Sizlere her zaman profesyonel bir anlayış ile hizmet sunmak bizim için oldukça önemlidir. Bu doğrultuda tüm elektronik cihazlarımızın bakımlarını rutin şekilde tamamlıyoruz. Sizlerin sağlığı için bir risk unsuru oluşturabilecek tüm ihtimalleri bu şekilde ortadan kaldırıyoruz. Sizlerin güvenliği için gereken tüm profesyonel çalışma şartlarını en yüksek seviyelerde sağlıyoruz.

Vip Gold Güzellik Salonu ailesi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda da müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hizmet ağımızı genişletmeyi sürdürüyoruz. Sizler de aklınıza gelebilecek pek çok güzellik işlemi için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için internet sayfamızı ziyaret edebilir, randevu oluşturmak için telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler