• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vip Rent Limuzin

Adres :

Bağlarçeşme Mah. 1173 Sok. No: 7 D: 3 Esenyurt/istanbul Türkiye İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

limuzinx@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 435 85 50

Whatsapp 2:

0 (553) 179 15 18

Whatsapp 3:

0 (544) 435 85 50

Whatsapp 4:

0 (553) 179 15 18

Hayatınıza lüks bir dokunuş ister misiniz? Özel günlerinizde, seyahatlerinizde sizleri kaliteli hizmetin zirvesine taşıyalım. Türkiye’nin tüm illerine limuzin ve helikopter hizmetini yıllardır yapıyoruz. Bu sektörde gün geçtikçe hizmetimizi iyileştirerek arttırmaya devam ediyoruz. Nişan, düğün, doğum günü gibi özel günlerinizde, toplantılarınızda, balayı ve iş seyahatlerinde hizmetinizdeyiz. Eğer uçak korkunuz varsa ya da gezip görerek seyahat etmek istiyorsanız, İstanbul Rent A Car sektöründe tercih etmeniz gereken tek firmayız.

Üstelik sizin, anın tadını kaçırmadan keyifle seyahat edebilmeniz için şoför hizmeti de vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine gidebilecek ve sizleri istediğiniz gibi gezdirecek şoförlerimiz, yeterli yol bilgisine sahip oldukları için sizleri mağdur etmeyeceklerdir. Hizmetlerimiz sadece bununla mı sınırlı? Tabi ki hayır, iş seyahati yapmanız lazım ve vaktiniz mi dar? Ya da tatil gezinizi karadan yapmak yerine havadan, şehrin üzerinde süzülerek mi yapmak istiyorsunuz? Sizlere sunduğumuz özel helikopter hizmeti ile seyahatinizi gerçekleştirebilecek ve tatilinize gidebileceksiniz. Biz sınır tanımadan sizlere en iyi en kaliteli hizmeti sunmak için buradayız.

Vip Rent Limuzin firması olarak, bu sektörde hizmet veren koca bir aileyiz. Bu ailenin her üyesi üstlendiği görevini hakkıyla yerine getirmektedir. Enerjik, işini seven ve iş disiplinine sahip ekibimiz ile hem havada hem karada hizmette sınır tanımıyoruz. Sizlerin memnuniyetini önemseyerek talepleriniz doğrultusunda çalışıyoruz. Araç kiralama sektöründe Vip Rent Limuzin firması olarak, izin verin hayatınıza lüks dokunuşlar yapalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR