• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vita Real Estate

Adres :

Beytepe Mahallesi 5314. Caddesi 4a 35 Ofişin Plaza Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berkay Balaban & Kerem Örer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 636 60 21

Whatsapp 2:

0 (553) 414 86 92

Ankara emlak alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Vita Real Estate birmilyonnokta.com bünyesinde çalışmalarını sürdüren başarılı isimlerden biridir.

Firmamız sizin için gayrimenkul danışmanlık hizmeti, arsa alım satımı hizmeti, daire alım satımı hizmeti ve ofis kiralama hizmeti gibi daha pek çok hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. Alanında uzman çalışanlarımız ile hayalinizdeki eve, ofise ya da arsaya kavuşmanızı sağlıyoruz.

Elinizde ev, ofis ya da arsa var ve ederinden satmak mı istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Evinizi, ofisinizi ve arsanızı inceleyerek değerini hesaplıyoruz. Daha sonra bütçenize uygun ortak bir fiyatta anlaşma sağlayarak alım işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Vita Real Estate olarak her zaman güvenilir bir şekilde hizmet vererek adımızdan sık sık söz ettiriyoruz. Satışa sunmuş olduğumuz daireleri, arsaları, ofisleri ve evleri inceleyerek sizlere her zaman en kaliteli hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çok çalışıyoruz.

Emlak hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak istiyorsanız telefon numaralarımızdan her zaman arayabilir, web sitemize göz atabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir veya e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz. Değerli vaktinizi çalmadan en kısa süre içerisinde dönüş yaparak faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR