• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vita Veteriner Kliniği

Adres :

Ertuğrul Mah. Uğur Mumcu Bulvarı No: 13/a İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Burak İlgiç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 451 52 97

Kendi sektörünce emsal teşkil eden hizmetleriyle ön plana çıkan Vita Veteriner Kliniği birmilyonnokta.com üyesidir. Evlerimizde bizlerle beraber yaşayan can dostlarımızın sağlıklı olması hepimizin hem insani hem de vicdani sorumluluğudur. Ortak yaşam alanlarında onlarla beraber vakit geçiriyor; Üzüntümüzü, neşemizi, derdimizi belki de yalnızlığımızı onlarla paylaşıyoruz. Peki, hiç can dostlarımızın sorunlarına ve dertlerine kulak kabartıyor muyuz?

Biz insanlarda olduğu gibi can dostlarımızın da çeşitli sağlık sorunları ve kendilerine has problemleri olabilmektedir. Şirket olarak can dostlarımızın refahını ve mutluluğunu düşünerek; en son teknoloji sağlık materyallerimiz ile olabilecek sağlık problemlerinin öncesinde tespit ve teşhis koyup erken müdahale imkanlarına sahibiz.

İzmir evcil hayvan sektöründe can dostlarımıza verdiğimiz değer ile adından sıkça söz ettiren şirketimiz can dostlarımız için aşılama hizmetleri, ağız ve diş hastalıkları, cerrahi ortopedi, dahiliye, doğum ve jinekoloji, egzotik ve kuş hastalıkları, göz sağlığı, onkoloji kanser tedavisi, radyografi, veteriner dermatoloji, kan tahlil analizleri ile pet kuaför hizmetlerinizi can dostlarımız için en iyi şekilde sunmaktadır. Alanında uzman; akademik çalışmaları ve bilimsel gelişmeleri yakından takip eden Veteriner Hekim kadromuzla minik dostlarımıza koruyucu hekimlik hizmetlerini sunmak şirketimizin kuruluş gayesidir.

Unutulmamalıdır ki bizler onların seslerine kulak tıkayıp; problemlerine çözüm üretemezsek acı dolu bir yaşam içerisinden dertlerini kimseye anlatamadan standardı düşük bir hayat sürmek zorunda kalırlar. Can dostlarımıza kulak verin!

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR