• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vizyon Otopark Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Babayiğit

Balıkesir Gömeç’te hizmet veren Vizyon Otopark Yıkama olarak bizler otopark ihtiyacınızın karşılanması ve araçlarınızın derinlemesine yıkanıp ilk günkü görünümlerine geri dönebilmesi noktasında sizlere hizmet veriyoruz. Balıkesir oto aksesuar ve modifiye sektörünün yıkama ve otopark hizmetleri alanında öncü firmalarından biri olan Vizyon Otopark Yıkama olarak bizler yıllardır vermekte olduğumuz hizmetlerle profesyonel bir şekilde otopark ve yıkama desteklerinizi almanızı sağlarken aynı zamanda siz müşterilerimizin her zaman güvenerek tercih ettiği bir isim olmaya devam ediyoruz.

Otopark bölümlerimizin güvenliği konusunda sürekli olarak otoparkta beklemekte olan personelimizin haricinde aynı zamanda güvenlik sistemleriyle de 7 gün 24 saat boyunca kusursuz bir şekilde araçlarınızı güvenle park edebileceğiniz bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Araçlarınız için yıkama ve iç temizlik hizmetlerini talep ettiğiniz durumlarda da araçlarınızın sizlere teslim edilmeye hazır hale gelmesinin ardından aracın otoparkımız içerisindeki uygun alanlarda güvenli şekilde sizlere ulaştırılmasını bekletmek üzere tutulmasını sağlayabiliyoruz.

Araçların yıkanması ve temizliği aşamasında hiçbir şekilde araca zarar verecek herhangi bir kimyasalı kullanmayan bizler daha önce başarılı bulduğumuz uygulamaları araçların markalarına ve modellerine göre uygular duruma gelebiliyoruz. Araçların ilk günkü görünümüne ulaşmasını sağlarken kusursuz bir temizlik ile aracın hiçbir şekilde zarar görmediği hizmetleri alabilmenizi de mümkün hale getiriyoruz. Farklı araçların dış görünümlerini daha iyi noktaya taşıyacak olan özel bakım paketlerimizi de sizlere sunarak araçlarınızın kapsamlı şekilde temizlenmesini olanaklı kılıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR