• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Volkan Hoca Akademisi

Adres :

Yayla Mahallesi 111 Cadde No: 54 Kat 2 Daire 3 Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Çıkıkçıoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

volkanhocaakademisi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 607 19 78

Volkan Hoca Akademisi olarak Isparta'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Isparta eğitim alanında hizmet veren firmamız Volkan Hoca Akademisi olarak hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler okul dönemindeki insanlar için okul derslerine ek olarak verilen destekleyici hizmetlerdir. Destekleyici eğitim hizmetlerimiz öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre belirlenen ve en iyi doğru şekilde eğitim alamsı için düzenlenen programlardır. Eğitim hizmetlerimiz yüksek kurumlara geçiş yapacak olan öğrencilerin girecek olduğu sınavlar içinde verilmektedir.

Eğitim merkezimizin ilk eğitim hizmeti hızlı okuma ve anlama üzerinedir. Bu hizmetimiz ile birlikte öğrencilerimizin bir metni olabilecek en hızlı şekilde okumasını ve anlamasını sağlamaktayız. Hızlı okuma hizmetimiz özellikle de yüksek kurumlara geçiş sınavları süreli olduğu için kişisel hedeflere ulaşmak için hızlı okuma çok önemlidir. Diğer bir eğitim hizmetimiz ise özel matematik eğitimidir. Özel matematik eğitimi ile öğrencilerimizin matematik düzeyinden başlayarak ihtiyacı olan eğitim alanına kadar en iyi şekilde öğrenmesini ve kavramasını sağlamaktayız.

Eğitim hizmetlerimizden biriside üniversiteye geçiş sınavları olan TYT ve AYT sınavları üzerinedir. Bu sınava hazırlanan lise son sınıf ve mezun grubu tüm öğrencilerimize hizmet vermekteyiz. Bu eğitim sistemimizde öğrencilerimiz hedeflerine ulaşmaları için gerekli olan tüm eğitim hizmetlerini vermekteyiz. Az sayıda öğrenci ile birlikte vermediğimiz bu eğitim sistemimizde öğrenci koçluğu hizmeti de sunarak uzun bir yol olan sınav maratonunda sizlerin pes etmemesini ve sonuna kadar elinden gelenin en iyisini yapmasını sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR