• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Volkan Oto Boya Kaporta & Kurtarma

Adres :

İnönü Mahallesi Eski Sanayi Sitesi No: 12 Kastamonu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Çığlıoğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 435 44 20

Whatsapp 2:

0 (542) 212 79 71

Volkan Oto Boya Kaporta & Kurtarma firması olarak değer verdiğimiz siz müşterilerimize şaşmaz bir kalite sunuyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bunun sağlamlığını sizlere göstermek istiyoruz. Değişmez unsurlarımız arasında olan kalitemiz gerekli hizmeti sunmak adına büyük bir önem taşıyor. Yoğunlaşan trafikle beraber birçok sorun yaşayabiliyoruz. Gün içerisinde istemediğimiz kazalar ya da araçlarımızda ani sorunlar yaşayabiliyoruz. Aklınızın bir köşesinde değil, tam olarak merkezinde bulundurmanız gereken çok önemli bir firma olarak karşınızdayız.

Kastamonu yol yardım ekibi olarak sizlere diğer firmalarla olan farkımızı ilk anda yaşatmaya oldukça kararlıyız. Bu alanda ki tecrübemizi sizlere yaşatmak bizim emeğimizin karşılığı olmakla beraber, büyük bir mutluluk olduğunu çok rahat bir şekilde söyleyebilirim. Çünkü mutlu olduğumuzda biliyoruz ki işlerimiz yolunda ve daha iyi olabiliriz. Farkındalıklı bir tutum içerisindeyiz, değişmeyen kalitemizle her zaman yanınızdayız. Ne olursa olsun büyük işler her zaman büyük bedeller ister, işte biz bunun farkındayız.

İstenilen yerden istenilen yere gerçekleştirdiğimiz bu işin her güzel boyutunu biz de yaşıyoruz. Araçlarımızın bakımını çok iyi bir şekilde yapıyor ve sizlere yardımcı olurken bizlerin sorun yaşamaması adına buna çok dikkat ediyoruz. Dikkatli bir düzlemde, büyük faydaların peşinde olan bir firma olarak ne yaptığımızın farkındayız ve bu uğurda daha çok alacak yolumuzun olduğunun her zaman bilincindeyiz. İyi bir tebessüm yaratmanın sorunlara göğüs gerebilmek için büyük bir neden olduğunu düşünmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR