• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Volume İşitme Cihazları

Adres :

Bahariye Mah. Doç. Dr. Bahriye Üçok Bulvarı No: 10 İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çiçek Güvenç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Volume İşitme Cihazları firması olarak size birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İşitme duyusu insanlar için çok önemlidir. İşitme duyusu insanların çevreyi anlaması ve insan ilişkileri oldukça kolaylaştırmamızı yani günlük yaşamımızı çok büyük bir ölçüde kolaylaştırır. Ancak yaşamımızdaki çeşitli sebepler ile işitme kaybı yaşar. Bu kayıplarda genellikle uzun yıllar sonucunda gerçekleşir. Bu durumda günlük hayatımızı doğrudan etkilemektedir. Ancak bu teknolojinin yıllar içerisinde ki büyük gelişimleri artık nerdeyse tamamen işitme kayıpları ile ilgili sorunları ortadan kaldırmaktadır.

İzmir medikal ve tıbbi cihaz sektöründe hizmet veren Volume İşitme Cihazları olarak size işitme kaybı sorunlarınız için size yardımcı olmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti için çalıştığı alanda eğitimli, deneyimli, çalışkan ve özverili çalışanlar ile çalışmaktadır. İşitme kaybı birçok şekilde yaşandığı için her durumda aynı cihazlar kullanılmaz. Kulağın yapısı ve durumuna göre tedavi ve çözüm yöntemi fark göstermektedir. Bazı kişilerin işitme kayıp durumlarına göre doğru cihaz seçiminde çalışlarımız yardımcı olmaktadır.

Birçok çeşit işitme cihazını size sağladığımız merkezimizde sizin memnuniyetiniz ve kendinize uygun cihaz için birçok seçenek mevcuttur. Aynı zamanda her hastamızın kulak ölçüsü ve şekli farklı olduğu için size kulak kalıbı sistemimiz ile kulağınıza en uygun cihazın üretimini de yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti için size de en uygun fiyatlar ile hizmet vermeye çalışmaktadır. Hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken merkezime gelmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR