• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Wela Güzellik Salonu

Adres :

Vali Ozan Caddesi Yenişehir Mahallesi Tuğmaner Apt. Kat: 4 No: 8 Mardin » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Özgececi - Furkan Gür

E-Posta Adresi :

mehmet.gur.984@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 599 83 18

Whatsapp 2:

0 (553) 553 22 01

Güzellik en eski çağlardan beri her zaman her kadın için önemli ölçütlerden biri olmuştur. Her dönemde kadınlarımız güzelliklerini korumak daha da güzel olmak içim çeşitli yöntemlere başvurmuştur. Eskiden bu yöntemleri uygulamak tahmin ettiğiniz gibi o kadar kolay değildi. Ama artık günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte birçok yöntem daha kolay hale gelmiştir.

Mardin merkezde bulunan Wela Güzellik Salonumuzda kullandığımız aletlerimizle bu kolaylıkları ayağınıza getiriyoruz. Salonumuzda çalışan bütün personellerimiz alanında uzman kişilerdir. İşimiz sağlığı da ilgilendirdiğinden buna ayrıca dikkat ediyoruz. Ve kullandığımız bütün ürünlerimizde teknolojinin bütün imkanlarından yararlanıyor, yeni çıkan teknikleri ve yöntemleri yakından takip ediyoruz.

Salonumuzda sizin için ne gibi hizmetler sağlıyoruz? Lazer epilasyon, Cilt bakımı, Leke tedavisi, Dermaroller, Mezoterapi, Dermedart, Kalıcı makyaj, Kaş kontürü, Eyeliner, Dudak çerçeve, Renklendirme, İpek kirpik, Altın maske, Kırışıklık tedavisi gibi hizmetlerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lazer tedavisiyle istenmeyen tüylerinizden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Cilt bakımı hizmetimizden yararlanarak daha pürüzsüz ve daha genç görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. Leke tedavisiyle görüntüsü rahatsız edici yara, yanık vs. gibi izlerinizden kurtulabilirsiniz. Kalıcı makyaj yaptırarak makyajım bozuldu kaygısını artık unutabilirsiniz. Sunduğumuz birçok hizmetimizle görünüşünüzle, cildinizle ilgili istediğiniz değişiklikleri yapıyor, kendinizi her zaman iyi ve güzel hissetmenizi sağlıyoruz. Müşterilerimize iyi ve yüksek kalitede hizmet verebilmek vizyonumuzun ve misyonumuzun önemli bir parçasıdır. Gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilir, hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanacağınıza emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR