• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

White Angel Kuaför

Adres :

Yenimahalle, 835. Sk. No: 6, Didim/aydın Aydın » Didim(Yenihisar)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ozan Gürpınar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozangurpinar95@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 741 66 67

Aydın /Didimiçerisinde ismini başarılı ve profesyonel oluşu ile tanıtmış olanWhite Angel Kuaförfirmalarından biri olarak, uzun yıllardır bu sektör içerisinde en çok tercih edilen firma olmayı başardık. Başarımızın kaynağı hem alanımızda yapılan yenilikleri yakından takip etmek hem de ekiplerimizin ve ekipmanımızın profesyonel oluşundan ötürü olmuştur.

Ekiplerimiz kendi becerilerini, en teknolojik kuaför aletleri ile birleştirdiğinde ortaya hem profesyonel hem de kısa sürede tamamlanan işlemler çıkmıştır. Özel günlerde ya da günlük bakım uygulamalarında en kaliteli malzemeler ile en iyi işlemleri ortaya çıkartıyoruz.


Kişisel bakımda sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde tüm kuaförlük hizmetleri,kişisel bakım uygulamaları, saç tasarım uygulamaları, ipek kirpik uygulamaları, manikür, pedikür,saç tasarımı,topuz,omre,somre ,bebek kumralı,soguk sarılar kalıcı oje ,keratin bakımı,make up,şaç renklendirme vb. uygulamaları yer almaktadır. Tüm bu hizmetlerde alanında eğitimli ve sertifikalara sahip ekiplerimizle, kayseri bayan kuaför, olarak hizmet veriyoruz.

Aynı zamandaWhite Angel Kuaförfirması olarak kişisel bakımınızın yanında, sizlerin özel günlerinizin de hayalinizde ki gibi olması için tüm ayrıntıları düşündük. Bunun sonucunda da ortaya profesyonel gelin başı yapımı, profesyonel nişan başı yapımı, profesyonel makyaj uygulamaları ortaya çıktı. Özel günleriniz tam olarak istediğiniz gibi geçmesi ve hayallerinizde ki gibi görünmek için düşündüğümüz bu hizmetlerimiz alanında deneyimli kişiler tarafından en kısa sürede verilmektedir. Sizler için belirlenmiş olan saat ve günde başlanan işlemler en kısa sürede sizlerin de mutlu olduğu şekilde sona ermektedir.

Sürekli olarak Yurtiçi ve Yurtdışı Eğitimlere katılarak çağımızın en modern saç tasarımlarıyla kendimizi güncelleyerek siz değerli müşterilerimiz yeniliklerimizle hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR