• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Wind Baby Spa

Adres :

298 Sokak No: 1 Daire: 1 Vali Rahmi Bey Mahallesi İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinem Yaşta - Onur Yaşta

E-Posta Adresi :

sinem.demirkiran@hotmail.com.tr

Whatsapp 1:

0 (533) 365 09 01

Whatsapp 2:

0 (538) 540 81 76

Wind Baby Spa firmamız Türkiye de ilklerin arasında yer almaktadır. İzmir Buca da bulunan firmamız tamamen bebek ve anneleri düşünerek faaliyete geçirilmiş bir hizmettir. Yeni doğan bebeğimizi ailesi olarak bütün ihtiyaçlarını karşılamak bizim görevimizdir. Bu süreç içinde aile ve bebeklerimiz yıpranabilir. İşte tam da bu sırada bizler Wind Baby Spa olarak sizlere destek oluyoruz.

Firmamız tamamen geleceğimizin küçücük bebeklerini düşünerek yola çıkmış ve alanında öncü nitelikte yerini almıştır. Yeni doğan bebeklerimiz yeni dünyaya adapte olurken bazı sorunlar yaşayabilir. Özellikle kolik bebeklerimiz ailenin gece gündüz başında olup, bütün ihtiyaçlarını karşılamasına rağmen ağlaması sonlanmamaktadır. Bu süre zarfında ailede de kendine vakit ayıramama, tahammül eşiğinin düşmesi gibi durumlar çıkması gayet normaldir. Sizleri bu durumdan kurtarmak adına bebek masajı uygulamalarımız hizmetimiz arasındadır.

Suyun bütün canlılar üzerindeki olumlu etkisi tartışılmaz bir konudur. Doğum öncesi ve sonrası yıpranan anne ve babaların günlük stresini arkada bıraktığı , ailecek kaliteli ve huzurlu vakit geçirebilecek olanak sağlayan bir bebek spa merkeziyiz.

Infant Massage ( Bebek masajı) ve yüzdürme seanslarımızda bebeğinizi öğrenirken ve eğlenirken görmek bizlere mutluluk ve heyecan vermektedir.

İzmir de bulunan firmamıza iletişim adresimizden ulaşarak yerimizi ziyaret edebilir, tüm soru, öneri ve görüşleriniz için telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Randevu saatlerimizi sizlerin ve bebeğinizin uygunluğuna göre değiştirebiliriz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR