• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Winpoint Akademi

Adres :

Dolphin Avm Kat: 2 Eryaman Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ceyhun Tahman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Winpoint Akademi olarak çocuklar için gerekli olan tüm eğitimlerimizi birmilyonnokta.com üyesi olarak sürdürüyoruz. Çocuk gelişiminde hem sanatsal açıdan hem de bedensel açıdan eğitim son derece önemlidir. Hatta bu tür eğitimler ihtiyaç olarak da addedilebilir. Biz çocuklar için birçok farklı spor dalıyla beraber bilişsel gelişim için önemli olan pek çok alanda eğitim vermekteyiz. Bu sayede gelişim çağındaki çocuklar daha özgüvenli ve becerikli olabilmektedir. Veliler için yapılması gereken en önemli şey çocukların geleceklerini sağlam temeller üzerine kurmaktır. Bu açıdan sizlere sunduğumuz kurs hizmetleri son derece yeterlidir. Uzman eğitmen kadromuz sayesinde çocuklarınız her branşı en iyi şekilde öğrenmektedir.

Ankara eğitim alanında son yıllarda daha çok tercih edilmeye başladık. Bunun altında yatan sebeplerden biri ise çocuklara hitap edecek şekilde düzenlenmiş eğitim sistemimizdir. Tüm spor dallarında önceliğimiz çocukların pratik zekalarıyla kaideleri kavramasıdır. Bunu başarabilmek adına yeni ve kolay yollar deniyoruz. Böylelikle en hızlı ve sağlam şekilde tercih edilen branşın temellerini atmış oluyoruz.

Birçok farklı spor branşında eğitimlerimiz bulunmaktadır. En çok tercih edilenler futbol, voleybol, basketbol branşları olarak söylenebilir. Tüm spor dallarında en nitelikli antrenörlerle çalışmaktayız. Ayrıca yüzme ve jimnastik kurslarımız da bulunmaktadır. Bu sayede çocuklarınızın vücut esnekliğini korumasını sağlayabilirsiniz. Eğitim merkezimizde spor branşlarının yanı sıra müzik ile ilgili enstrümantal eğitimler de vermekteyiz. Bu açıdan bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR